• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare preferoni te beni kur bie shi?

Kurt

———>
Anëtar
Aug 10, 2014
Postime
9,397
Pikët
113
Haha, mram/dje kishte shume shi e stuhi ktu dhe kam pi shum vetem se me shijovi shum moti i keq,lol por kam pi shum ama saqe edhe tani e ndjej pak kryt nga alkoli,lol
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,297
Pikët
113
Te lagem apo te mbaje qader.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
17,759
Pikët
113
Te gjithe isoj qenkemi ne kur binka shi
Natyra njerzore monotone
 

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
17,298
Pikët
113
Nje gote vere dhe te jem vetem , ne dritare . Une dhe pikat e shiut.
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
19,476
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
kam dy momente:
1. kur bie shi i qetë ... më duket romantike dhe kam qejf të afrohem te dritaret, të bëhem një me pikat e shiut që bien lehtë-lehtë... sa bukur!

2. s'është për publik!
 

Lois

Off
Anëtar
Jun 27, 2021
Postime
4,422
Pikët
113
Ashtu 😝


Dmth te dal ne shi dhe te eci nderkoh te jem pa cader te behem uje, dhe te nesermen me 40 temperatur.
 
Top