• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Champions League

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
27,671
Pikët
113
PIKERISHT se....heren e pare u kap mas fanelles.
Te dyten shtylle.
Te treten PO ashtu.
PSG SOT ose deri me TANI,nista eficent.
Bayern MIRE.
KAQ.
Po cte besh, kur krahet i ke ibret,..

Lojtar pa gjak Sane, koman, i liqenit

Me i miri ai lucas hernandez sot per Bayernin,..

Te ishte Kieza, ne krah te djathte, te bayernit, ose Riberi, sot do kishte bere te pakten dy gola sot.

P.s

Turnin tjeter, lexo parashikimin e gojehelmit dhe vej noj lloto,..:D
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,947
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Urime PSG! E meritoi. Besoj fitojne trofeun sivjet francezet.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,993
Pikët
113
Po cte besh, kur krahet i ke ibret,..

Lojtar pa gjak Sane, koman, i liqenit

Me i miri ai lucas hernandez sot per Bayernin,..

Te ishte Kieza, ne krah te djathte, te bayernit, ose Riberi, sot do kishte bere te pakten dy gola sot.

P.s

Turnin tjeter, lexo parashikimin e gojehelmit dhe vej noj lloto,..:D
Flick përshëndet Bayern Munich, në Gjermani të sigurt zëvendëson Low në Kombëtare

Burimi....


Trainieri eshte shprehur QARTE...kjo do vendoset ne qastin e duhur!
Per mua me e RENDESISHMJA eshte....FAMILJA ne rradhe te PARE.
N.q-se ATA(NATYRISHT kalamojt me Schatzi-n) jane te kenaqur, NUK ka rendesi se KU?

PS....Bayern po boni GAF,do i duhen dhe nja....10 jahre te tjera te arrije KETU ku ESHTE = TANI.

SHENOJE.


FAZITI...ne te GJITHA sondazhet qe jane bere(si perpara zgjedhjeve,qe shkruan tina me se SHUMTI) mbi 92% jane me Hansin dhe protiv Sali-hamiqiq...

Ne jedan na del.....KSHU,aPO ne pitalla te javes!!!


Frage der Woche

Wer ist wichtiger für Bayern: Flick oder Salihamidzic?
Hansi Flick93,23%
Hasan Salihamidzic6,77%
PERFUNDIMI....po nejti ky mjekrra ka ballkani,dhihet ne muhabeti.


Danke.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
27,671
Pikët
113
Flick përshëndet Bayern Munich, në Gjermani të sigurt zëvendëson Low në Kombëtare

Burimi....


Trainieri eshte shprehur QARTE...kjo do vendoset ne qastin e duhur!
Per mua me e RENDESISHMJA eshte....FAMILJA ne rradhe te PARE.
N.q-se ATA(NATYRISHT kalamojt me Schatzi-n) jane te kenaqur, NUK ka rendesi se KU?

PS....Bayern po boni GAF,do i duhen dhe nja....10 jahre te tjera te arrije KETU ku ESHTE = TANI.

SHENOJE.


FAZITI...ne te GJITHA sondazhet qe jane bere(si perpara zgjedhjeve,qe shkruan tina me se SHUMTI) mbi 92% jane me Hansin dhe protiv Sali-hamiqiq...

Ne jedan na del.....KSHU,aPO ne pitalla te javes!!!


Frage der Woche

Wer ist wichtiger für Bayern: Flick oder Salihamidzic?
Hansi Flick93,23%
Hasan Salihamidzic6,77%
PERFUNDIMI....po nejti ky mjekrra ka ballkani,dhihet ne muhabeti.


Danke.
Lene, se e ngreni edhe Psg-ja,..:p

Lexo siper teje,..

Amon, se nese birdi i bayernit, nuk di me bo zgjedhjen e duhur, i bi te bohen si Interi pastaj,..pfffff
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,881
Pikët
113
@Ragnar a je akoma tifoz me Realin, apo u bere me Juven kur iku Ronaldo?

Nese je akoma Reali po e ha nga Chelsea qe po luan shume mire ne fush te huaj.
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,881
Pikët
113
Do jet finale shume e mire kjo sivjet. Do preferoja te dilte Chelsea ne finale!

E kan rritur shume nivelin e futbollit angelzet, aq sa ka filluar te nxjerin lojtar angez shume te mire!
 
Top