• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cila është deshira juaj e fundit para se te vdisni ???

Baptist

Restaurator Orbis
Staff member
Anëtar
Jul 24, 2011
Postime
4,347
Pikët
113
Vendndodhja
Dardania Parva
...para se te vdes do t ia shes dikujt firmen time "kreksi2"...le te vijon te te shkruaj pa u lodhur...e pas tij edhe ai t i shes kkreksit3...e kshtu deri 10 gjenerata...kur t bahet kreksi10 taman del ni kerr dru kreksi mu nxe..😂😂😂
Nejse..duhet me dit spari se çfare druri eshte kreksi...nje dru i but..teper u but dhe ...me shpirt te ngrohet...
P'se s'po ia fotografon gjethi e m'e marr me e qit n'avatar la t'ia shohin gjinja identitetin.
 
Top