• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cila eshte dashuria e vertet???!

Lucida Sidera

Memento Vivere
Banned
Anëtar
Apr 26, 2020
Postime
1,372
Pikët
63
Që ti jap përgjigje kësaj pyetje dikush duhet të më shpjegoj se ça është dashuria e vërtetë. Pra; çfarë është dashuria e vërtetë? Çfarë është dashuria e rremë?
 

Juna

V.I.P
Anëtar
Jul 4, 2019
Postime
1,703
Pikët
113
se di pz, shume here jam fiksuar pas dikujt edhe pastaj e kam mor vesh se ka qen fiksim dhe jo dashuri.....ama ca vite me vones se i kam valet e gjata.

deri tani do thoja qe skam qen kurr e dashuruar prej sverteti.
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
32,056
Pikët
113
se di pz, shume here jam fiksuar pas dikujt edhe pastaj e kam mor vesh se ka qen fiksim dhe jo dashuri.....ama ca vite me vones se i kam valet e gjata.

deri tani do thoja qe skam qen kurr e dashuruar prej sverteti.
As ne gishtat e tu? :D
 
Top