• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 4

  Hylltar

  Pagan Warrior From Në Fushat e Elyses
  • Postime
   1,052
  • Rezultati i reagimit
   755
  • Pikët
   113
 • 2

  Gi de Masha

  The untouchables ... 66 From Danimarkë
  • Postime
   21,675
  • Rezultati i reagimit
   9,708
  • Pikët
   113
 • 2

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   61,351
  • Rezultati i reagimit
   14,293
  • Pikët
   113
 • 2

  Pirati

  makeyourday and myday holiday !
  • Postime
   15,357
  • Rezultati i reagimit
   7,225
  • Pikët
   113
 • 1

  thirsty

  V.I.P
  • Postime
   45,779
  • Rezultati i reagimit
   13,998
  • Pikët
   113
 • 1

  Prishtinasi

  V.I.P
  • Postime
   4,384
  • Rezultati i reagimit
   2,335
  • Pikët
   113
 • 1

  King Bardhyl

  V.I.P
  • Postime
   18,019
  • Rezultati i reagimit
   8,511
  • Pikët
   113
 • 1

  Enisa

  First From Shqipëri
  • Postime
   10,302
  • Rezultati i reagimit
   12,053
  • Pikët
   113
 • Top