• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cilet peshq peshkohen ne dimer dhe cilet veres dhe si kapen ata ?

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,212
Pikët
113
Përgjigje e: Cilet peshq peshkohen ne dimer dhe cilet veres dhe si kapen ata ?

Po mer po, por kane fillu si shpesh me e humb rrugen. lol
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,828
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Cilet peshq peshkohen ne dimer dhe cilet veres dhe si kapen ata ?

Kush ?
 

zirconium

V.I.P
Anëtar
Apr 30, 2013
Postime
16,894
Pikët
63
Përgjigje e: Cilet peshq peshkohen ne dimer dhe cilet veres dhe si kapen ata ?

une blej konserva.. -qesh-
 
Top