• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

COMODO Internet Security 3.8.64263.468 64-bit

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
643
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco


Program of protecting from internet-ugroz Comodo Internet Security consists of antivirus Comodo Antivirus, personal faervola Comodo Firewall and module of defence Comodo Defense+.


Fine balanced programmatic complex for providing of safety in Network. In a complex all necessary utilities are plugged for the quiet surfing in Internet, for a fight against viruses, troyanami, adware-by the modules.

Code:
http://uploadbox.com/files/46634be405
http://depositfiles.com/en/files/4ra5n28in
 
Top