• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dalin sot përgjigjet e Lotarisë Amerikane, ja si ta kontrolloni nëse keni fituar

Helena

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
23,213
Pikët
113
Mua atje do me duket sikur do humb 🤣🤣 imagjinoj rrugen per te shkuar deri ne aeroport? Per te shkuar deri ne pune? Ne nje qytet tjeter? Te shkosh deri ne plazh? Super market? etc etc .. me duket nje stres i vertete nje vend me aq hapesire..
Une dua nje fshat ne Greqi o vella, sa te zbres nga pallati te fus kembet ne det dhe te pi kafen direkte.. sa te ngrihesh nga kafja ke pazarin me fruta e perime ngjitur , peshkun e fresket.. per 5 min je ne shtepi dhe i fut nje sallate me domate djathe e ullinj .. nga darka i fut nje meditim te deti para gjumit. O zot me jep edhe nje jete tjeter 🤩

Jo po do shkelyhem ne Amerike per leke sikur do i marr me vete 🤣🤣🤣🤣
Ate po mendoja e une🙈

Ne fakt e ketu ku jam seshte qe e kisha enderr per te erdhur,asnje shtet ne fakt ska qene enderr per te vajtur ...por tani qe erdha o zot o zot o zot. Ku ka si greqia mi,e mire e keqe po di ku ke koken aty. Ketu rrofte mapi online nese di ta perdoresh e ate perndryshe humb. Imagjino dhe vet vendasit perdorin map online per te shkuar diku 😳
 

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
31,084
Pikët
113
Ate po mendoja e une🙈

Ne fakt e ketu ku jam seshte qe e kisha enderr per te erdhur,asnje shtet ne fakt ska qene enderr per te vajtur ...por tani qe erdha o zot o zot o zot. Ku ka si greqia mi,e mire e keqe po di ku ke koken aty. Ketu rrofte mapi online nese di ta perdoresh e ate perndryshe humb. Imagjino dhe vet vendasit perdorin map online per te shkuar diku 😳
Ku je ti Helena? 🤔
 
Top