• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

'DEFENDER 21', nje tjeter manover provokuese e Metes!

Anëtar
Mar 1, 2012
Postime
5,764
Pikët
113
Ramazoni kujto se osht tu lujt me lulzimen .skraparlliu bolemodh nix Problem
skraparlliu e ka pas mpreh shpater,
sa her thote dulla per situaten,
tash ka perball ukun
e ka bo gati cfurkun
mones ia hapen lugun,
kur po i diftonte likes bulun ...
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,233
Pikët
113
kur ja qellon, e qellon qen, bir qeni 😆

 
Top