• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Del para gjyqit kanibali që hëngri nënën e tij në Spanjë

Fshatari

Jam me Kosovën por s'jam kundër Amerikës !
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
10,543
Pikët
113
Antropofag.jpg

Ka nisur në Spanjë procesi gjyqësor më i tmerrshëm i kohëve të fundit, ku një person akuzohet se vrau nënën e tij dhe më pas hëngri pjesë të trupit të saj.

Sipas BBC, Alberto Sánchez Gómez u arrestua në vitin 2019 pasi policia shkoi në shtëpinë e nënës së tij 66 vjeçare, pas denoncimit të një miku të saj.

I akuzuari tha përpara gjykatës së nuk e mbante mend të kishte vrarë dhe ngrënë nënën e tij.

Ai raportohet se vuante nga probleme të çrregullimit të personalitetit si dhe abuzonte me lëndët narkotike.

Mediat spanjolle shkruajnë se Alberto njihej nga policia pasi dhe më herët kishte ushtruar dhunë ndaj nënës së tij, madje ajo kishte dhe një urdhër mbrojtje.

Gjatë kontrollit në banesë, policia në atë kohë gjeti mbetje të gatuara të trupit të viktimës si dhe pjesë të tjera që ruheshin në frigorifer.
---
 

ciarli

subzero
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,710
Pikët
113
..po ishte droguar nga firmat farmaceutike suedeze!
qenka koha e luftrave te fshehta mes klaneve skandinave dhe atyre amerikane qe nuk po dorezohen ende!
nje eksperiment me vlere apo nje veprim tjeter kanibalesk, kete do e tregoje koha!
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,066
Pikët
113
ky.....BACILJA kshu temash hap,pra nje SPERMATOZOID i VDEKUR aPO NISTA prodhues.
Ka harruar dhe jedan..... qift rus qe hanin te tjeret.
Atehere.....Princi serb Philip dhe princesha Danica Karagjorgjevic kanë vizituar Prizrenin.
ktyre KY....GOVNA dhe fara e TIJ ju....RRUAN dupet.
Dalim ...PERFUNDIMISHT ne ...KENDVESHTRIMIN e SHKRUESIT.
qe do THOTE aPO KUPTOHET....ky QELBANIKU i temes...NUK mund tja dije ...KUPTIMIN.
Sepse ky SHKERDHAPATARUCI me plis ka lindur tek.....picka ne EPRUVETE.
PS....me MIRE....shkaterroj NERVAT ne PUNE,se sa te lexoj kte MIKROBIN e...QIRE ne GEN.
AGRE.
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
29,987
Pikët
113
..po ishte droguar nga firmat farmaceutike suedeze!
qenka koha e luftrave te fshehta mes klaneve skandinave dhe atyre amerikane qe nuk po dorezohen ende!
nje eksperiment me vlere apo nje veprim tjeter kanibalesk, kete do e tregoje koha!
Ndaj nuk mer ilacet ti?
 
Top