• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Deshira e momentit?

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
53,337
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Nuk dua te shkoj food shopping por smund te brj order online frutat se mos me zgjedhin ndonje te prishur…ahhh dileme 😔
 

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
37,978
Pikët
113
sot esht dite votimesh ktu
sdua te shkoj me votu pertoj lol
 
Top