• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Drawing car

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
45,252
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Drawing car

Flenderimi te takon ty per punen e bukur.......nuk e di sa profesionalist je, por dalloj porporcionalitet dhe saktesi te dukshme ne punen tuaj....pergezime dhe inkurrajim per punet ne vazhdim.
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
25,911
Pikët
113
Përgjigje e: Drawing car

Une nuk po shoh asgje, vetem tipet e veturave amo punime asgje ?!!
 

TerraN

incognito
Anëtar
Jul 3, 2012
Postime
2,098
Pikët
83
Vendndodhja
ANTAHKARANA
Përgjigje e: Drawing car

*
Bukur, bukur...

Me laps HB. A s'pate laps H2 a H3, a?

'Ku dojne me m'shti me vizatue edhe une ...' -gjynaf-


*
 

ana_gend

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2013
Postime
6,845
Pikët
113
Përgjigje e: Drawing car

mua me pelqejne, perkushtoju me shume kesaj dhuntie.
 

qipii92

Falenderimi takon Allahut
Anëtar
Jan 7, 2014
Postime
509
Pikët
0
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Drawing car

Kta e kom thjesht hobi kur kam koh tlir shoh nje vetur te bukur dhe e bej ne leter .
Nuk zgjedh leter as lapc ,ktu ne foto nuk me kujtohet qka ka qen ndoshta HB
Dhunti nga Allahu jo nga shkolla.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,994
Pikët
113
Përgjigje e: Drawing car

Kta e kom thjesht hobi kur kam koh tlir shoh nje vetur te bukur dhe e bej ne leter .
Nuk zgjedh leter as lapc ,ktu ne foto nuk me kujtohet qka ka qen ndoshta HB
Dhunti nga Allahu jo nga shkolla.
Maserati,Lamborghini,Mercedes,Golf...
Po Allahu.............:p
 

unreal

e38 fanatic
Anëtar
Jan 28, 2014
Postime
1,150
Pikët
0
Përgjigje e: Drawing car

Allahu talentin dhe duart
un kam koh me vizatu Lamborghini , Mclaren, Golf, Kawasaki
Interesante!!!
Para se ta dhuronte talentin ka ndaluar cdo forme (te shprehjes permes) artit!
Dicka nuk eshte ne rregull.
 

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,401
Pikët
113
Përgjigje e: Drawing car

Paske talent qipii. Shume bukur.
 

qipii92

Falenderimi takon Allahut
Anëtar
Jan 7, 2014
Postime
509
Pikët
0
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Drawing car

Nuk me ka ndaluar shprehjen permes artit, perveq disa gjerave qe ashtu kshtu nuk me kan pelqyer edhe me heret ti bej
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,881
Pikët
113
Përgjigje e: Drawing car

Nuk me ka ndaluar shprehjen permes artit, perveq disa gjerave qe ashtu kshtu nuk me kan pelqyer edhe me heret ti bej
Urime per talentin, me te vertet te bukura vizatitem e tuja. Efekti 3 dimencional qe i jep vizatimit eshte shume i bukur. Persa i perket rreplikave me disa ketu, qe kapen ne gjera koti, mos harxho kohe t'ju pergjigjesh. Eshte kohe e humbur. Ti bej punen tende ashtu sic te pelqen ty.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,994
Pikët
113
Përgjigje e: Drawing car

Urime per talentin, me te vertet te bukura vizatitem e tuja. Efekti 3 dimencional qe i jep vizatimit eshte shume i bukur. Persa i perket rreplikave me disa ketu, qe kapen ne gjera koti, mos harxho kohe t'ju pergjigjesh. Eshte kohe e humbur. Ti bej punen tende ashtu sic te pelqen ty.
Habitem si ne kete fushe nuk paske talent!
Kompesohe ti me do 3 dimecionale ne myseqene e kaluar.
Eksperience ke boll
 
Top