• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Durrës Waterfront

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
9,472
Pikët
113
Vendndodhja
Diku nëpër Shqipëri, lindur anës së Drinit të Zi.
I njejte me ate te Beogradit, pastrim parash.
Gjejne nje !!!¡!!!! per te mbjellur manipulime dhe mashtrime nder masat.
Edhe Beogradi duhet ta kishte mbyllur investimin, cuditrisht shtyhet me plane 5-vjecare.

 
Last edited:

AleXandra

~Spring time~
Anëtar
Jun 6, 2020
Postime
944
Pikët
93
Vendndodhja
`Pertej horizontit`
E kam ndjekur intervisten e sipermarrsit nga Emiratet eshte ne mos gaboj.
Duket interesant projekti,do japi zhvillim goxha ne fakt.
Vetem urojme te beje pune me cilesi, mos ndikohet nga cilsia e ndertimeve shqiptare ahahhahaha.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
30,703
Pikët
113
I njejte me ate te Beogradit, pastrim parash.
Gjejne nje !!!¡!!!! per te mbjellur manipulime dhe mashtrime nder masat.
Edhe Beogradi duhet ta kishte mbyllur investimin, cuditrisht shtyhet me plane 5-vjecare.


Sa % merr ky per emrin qe ve?
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
49,235
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Projekti qe do e shnderroje Portin e Durresit ne destinacion turistik.

View attachment 78607View attachment 78608View attachment 78609View attachment 78610
Kurre nje port nuk e shenderron nje vend/qytet/fshat etj etj, ne nje pike turistike.
Keto reklama sakate jane klishe utopike per te fshehur dhe hedhur shashaka mbi dicka tejter me te thelle e me te shemtuar.
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
5,977
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Aty ku fitojne vete keta vampiret i ndertojne shpejt. Shiko se si mbijne perdite monstra betoni ne Tirane.Tani do fillojne edhe ne qyetete te tjera.
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
7,802
Pikët
113
Sa i bukur ka qene Durresi njehere e nje kohe... sot nuk shihet dot me sy...
 
Top