• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Durrës Waterfront

Jack

Welcome autumn ...
Banned
Anëtar
Sep 2, 2013
Postime
5,705
Pikët
113
Vendndodhja
Bayswater, London
Gjths un ne durres po jetoj e po eci cdo dit !!!! Pervec plehrave qe kan marr dhene kudo spo shof ndryshim tjeter 🙄
Tpakten e pranon realitetin , sje i politizuar .
Vendi eshte i bukur , po ata qe udheheqin po e shemtojn fare . 🤨🤨
 

Jack

Welcome autumn ...
Banned
Anëtar
Sep 2, 2013
Postime
5,705
Pikët
113
Vendndodhja
Bayswater, London
Hahahahahaha na e ka ndalu shteti muziken 😥😥😥
Ktu vec shisha lounge eshe night club sjan hap , po qe shkon ne Pub njesoj eshte , ne fundjav mbledhen 25 makina me daj se dalin kejt te dehur , e ja kshu kshu , un rri ne shpi , spara dal se sma mban . 😛😀😀😀
 

Llaqi

🃏
Anëtar
Jun 25, 2020
Postime
5,191
Pikët
113
Vendndodhja
Pishkavec
Tpakten e pranon realitetin , sje i politizuar .
Vendi eshte i bukur , po ata qe udheheqin po e shemtojn fare . 🤨🤨
O vlla un jam kundra politikes qe perdoret ktu , si pd si ps jan hajdut , jan mbetje te komunizmit qe askush nuk mendo per ta cu shqiperin perpara po thjesht per tmush xhepat !!!
 

Juno

X-file
Anëtar
Oct 11, 2018
Postime
2,990
Pikët
113
Vendndodhja
Space
Nuk kemi keq me.

Mendoj ti vejme traun edhe portit per nja 2 shekuj.
 

Jack

Welcome autumn ...
Banned
Anëtar
Sep 2, 2013
Postime
5,705
Pikët
113
Vendndodhja
Bayswater, London
O vlla un jam kundra politikes qe perdoret ktu , si pd si ps jan hajdut , jan mbetje te komunizmit qe askush nuk mendo per ta cu shqiperin perpara po thjesht per tmush xhepat !!!
U mori para Ed Rama , edhe nje mandat te 4 do ai edhe shpallet mbret , pastaj hapen lehte fare negociatat , kto porte aeroporte qe thot ai jan show , a thu na mbyten turistet . 😀
 

Llaqi

🃏
Anëtar
Jun 25, 2020
Postime
5,191
Pikët
113
Vendndodhja
Pishkavec
U mori para Ed Rama , edhe nje mandat te 4 do ai edhe shpallet mbret , pastaj hapen lehte fare negociatat , kto porte aeroporte qe thot ai jan show , a thu na mbyten turistet . 😀
o shok ai thjesht po bon show mediatik me i tregu te tjereve ca po bejm ne . nderkoh qe realiteti esht ndrryshe! vetem ai qe jeton ktu e din !
imagjinoni ku jetojm saqe dhe me festu fitoren e italis policia ka bo ndalime e arrestime , imagjino per gjojna tjera ca bohet!
 

Jack

Welcome autumn ...
Banned
Anëtar
Sep 2, 2013
Postime
5,705
Pikët
113
Vendndodhja
Bayswater, London
o shok ai thjesht po bon show mediatik me i tregu te tjereve ca po bejm ne . nderkoh qe realiteti esht ndrryshe! vetem ai qe jeton ktu e din !
imagjinoni ku jetojm saqe dhe me festu fitoren e italis policia ka bo ndalime e arrestime , imagjino per gjojna tjera ca bohet!
Policia jone ne syte e Europianeve eshte e frikshme . ( mendo per ne qe ka ra per pjese si eshte ) 😀😀😀
 

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
9,471
Pikët
113
Vendndodhja
Diku nëpër Shqipëri, lindur anës së Drinit të Zi.
Për ti kuptuar më mirë fijet e investimit, duhet të gërmosh tek lidhjet nepotike të pushtetit dhe opozitës.
Për të kuptuar mungesën e alternativës, duhet të gërmosh tek Panama papers.
Të gjitha kanë një përfundim.
SOROS


 
Last edited:

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,987
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Sa shkojne apartamentet sot ne Durres ? Meqe jemi k’tu … ka ndikuar koha e termetit apo jo ?
 

Juno

X-file
Anëtar
Oct 11, 2018
Postime
2,990
Pikët
113
Vendndodhja
Space
Sa shkojne apartamentet sot ne Durres ? Meqe jemi k’tu … ka ndikuar koha e termetit apo jo ?
Ka ndikuar Zana.

Por siç e kane zakon shqiptaret, harrojne shpejt dhe çmimet do vene aty ku ata duan.
Durresi per mendimin tim nuk i ka pas asnjehere çmimet e larta ne pasurite e luajtshme. Megjithese, mua me duket investim i kote Durresi.
 
Top