• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 10

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   51,706
  • Rezultati i reagimit
   22,823
  • Pikët
   113
 • 8

  shoku_tanku

  • Postime
   36,239
  • Rezultati i reagimit
   20,663
  • Pikët
   113
 • 7

  par

  V.I.P From My own way
  • Postime
   9,986
  • Rezultati i reagimit
   6,982
  • Pikët
   113
 • 6

  Llaqi

  🃏 From Pishkavec
  • Postime
   7,049
  • Rezultati i reagimit
   9,640
  • Pikët
   113
 • 5

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   12,345
  • Rezultati i reagimit
   12,394
  • Pikët
   113
 • 5

  3d1

  V.I.P From Tirane
  • Postime
   4,686
  • Rezultati i reagimit
   2,484
  • Pikët
   113
 • 5

  doganieri

  V.I.P
  • Postime
   31,946
  • Rezultati i reagimit
   13,865
  • Pikët
   113
 • 5

  Pablo

  Pablito
  • Postime
   6,851
  • Rezultati i reagimit
   10,195
  • Pikët
   113
 • 5

  Flaubert

  Status quo ante bellum ... From Great Britain 🇬🇧
  • Postime
   7,266
  • Rezultati i reagimit
   5,336
  • Pikët
   113
 • 4

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   60,445
  • Rezultati i reagimit
   13,472
  • Pikët
   113
 • 3

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   51,202
  • Rezultati i reagimit
   28,669
  • Pikët
   113
 • 3

  Pjer Thomas

  V.I.P
  • Postime
   5,898
  • Rezultati i reagimit
   2,212
  • Pikët
   113
 • 3

  murik

  peace and love From philadelphia
  • Postime
   7,107
  • Rezultati i reagimit
   5,043
  • Pikët
   113
 • 3

  ciarli

  subzero
  • Postime
   1,710
  • Rezultati i reagimit
   657
  • Pikët
   113
 • 2

  Robbery

  V.I.P
  • Postime
   6,895
  • Rezultati i reagimit
   1,506
  • Pikët
   113
 • Top