• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Edhe kjo ngjan, sportisi i njohur mohon orgjinën shqiptare: Jam...

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
12,926
Pikët
113
O Kingu, a po i bie, sipas kësaj që po thua, se nipat e mbesat e mi janë danezë?!
Po flas për persona konkretë. Nuk mund ta di se çfarë do ndodhi me nipat dhe mbesat e tu. Edhe për personin që po flas, është më shumë një ndjesi sepse unë nuk e njoh personalisht.
 

Helena

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
22,784
Pikët
113
Edhe ne Shqiperi une mbetem nje greke,me therrasin greke pavaresisht se une e di se cjam. Minoritaret aty i therrasin po greke e kur vijne ketej I therrasin shqiptare.... Opo cte shkrini disa ....
 

Helena

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
22,784
Pikët
113
Foli kjo grekja.
Une njeri pa komb jam ,ne Shqiperi jam greke e ne greqi shqiptare lol.... Une do flas persa kohe kemi demokraci e nese jo do vazhdoj te ngrej zerin perseri per te drejten e lirise se fjales 😝
 

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
12,926
Pikët
113
Ate po thom e une po Mesa shoh mbetet akoma ketu ama .... 🤔
Greket bejne punen e tyre, shume shqiptare erdhen ketej dhe u deklaruan si vorioepiriot me karta false ,pastaj pavaresisht se cfare ndihet dikush ti do mbetesh po nje shqiptar,rus,bulgar etj varet vendi nga ku ke erdh.Asgje te keqe ketu.....
Ta shpjegoj edhe njehere se nuk po e kupton ose nuk do qe ta kuptosh. Ajo zonja ne menyre paksa te sofistikuar i ka thene atij palles, gamuto alvane elinas dhen tha gjinis pote, shqiptar muti grek nuk do behesh kurre. Ne nga ana jone e kemi mbyllur hesapin me kete gorrillen dhe zbavitemi nga pak duke pare se si ky majmuni perpiqet me mish e shpirt qe ta pranojne si grek. Kjo vlen per gjithe gjakprishurit. Ton pires tora?
 
Last edited:

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
28,751
Pikët
113
Une nuk kam perfituar asnje qindarke nga remitancat keshtu qe mos bej pergjithesime.Keni shume pordhe ju prandaj edhe ju sulmojne verbalisht.
E mir o Tanku se dhe une ne pergjithesi e kam fjalen
Nese nuk e gjen veten tek ajo qe thashe une good for u!
Dhe ti mos bej pergjithesime! Se per pordhe dhe per komplekse nuk ja u mer njeri atje.
 

Helena

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
22,784
Pikët
113
Ne pergjithesi me ckam vene re shumica e atyre qe kane emigruar ne Amerike e Angli por sdms Amerike shesin shume p******e . Hic inat mos ju vij lol 😁
 
Top