• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Edhe kjo ngjan, sportisi i njohur mohon orgjinën shqiptare: Jam...

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
29,535
Pikët
113
Kishe ndonje gje ti a ti them trumpit te leshoj nke raket ta bej gjithe francen me ujt e trash ne breke


Ju ben me bebelina
Ik ore ti me gjithe Trump .. ju beni sikur jeni te pavdekshem bashke me Trumpin. Me thuaj icik te lutem dhe sa vjet i kane ngel Trumpit? 🤩
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
36,182
Pikët
113
Ik ore ti me gjithe Trump .. ju beni sikur jeni te pavdekshem bashke me Trumpin. Me thuaj icik te lutem dhe sa vjet i kane ngel Trumpit? 🤩
Shba e pavdekshme
Trumpi edhe 10

Une 9
Smund te me mbesin me shume se bosi
E ty?
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
36,182
Pikët
113
Na plasi te ShBA qe eshte e pavdekshme. Ti ke pjerdh o thirsty, ca faji kemi ne te shkretet. 😁
Po nuk pordhe pellcet
Prandaj po pellcet ti per shba per mua e per trump lol


Rri urte se nje rakete trumpi u beri te gjithe flat asses :p
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
65,993
Pikët
113
Ne pergjithesi me ckam vene re shumica e atyre qe kane emigruar ne Amerike e Angli por sdms Amerike shesin shume p******e . Hic inat mos ju vij lol 😁
Ata kan të drejtë të ken po*dhë se jan të parët në botë.
 

Helena

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
22,784
Pikët
113
Ta shpjegoj edhe njehere se nuk po e kupton ose nuk do qe ta kuptosh. Ajo zonja ne menyre paksa te sofistikuar i ka thene atij palles, gamuto alvane elinas dhen tha gjinis pote, shqiptar muti grek nuk do behesh kurre. Ne nga ana jone e kemi mbyllur hesapin me kete gorrillen dhe zbavitemi nga pak duke pare se si ky majmuni perpiqet me mish e shpirt qe ta pranojne si grek. Kjo vlen per gjithe gjakprishurit. Ton pires tora?
Esu mathe na mou apeuthinese pio omorfa giati oute to gataki sou eimai oute ton perno.An esu ton perneis me geia me xara sou,kali xonepsi....
 
Top