• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 5

  drague

  V.I.P
  • Postime
   31,847
  • Rezultati i reagimit
   9,389
  • Pikët
   113
 • 4

  Pirati

  makeyourday and myday holiday !
  • Postime
   14,718
  • Rezultati i reagimit
   6,445
  • Pikët
   113
 • 4

  Fierakja

  ___________
  • Postime
   10,589
  • Rezultati i reagimit
   5,802
  • Pikët
   113
 • 4

  lonely_lion

  0xD15EA5E
  • Postime
   6,443
  • Rezultati i reagimit
   865
  • Pikët
   113
 • 3

  Mistrece

  ...
  • Postime
   17,718
  • Rezultati i reagimit
   4,973
  • Pikët
   113
 • 3

  lenci

  ::
  • Postime
   2,560
  • Rezultati i reagimit
   153
  • Pikët
   63
 • 3

  Onyx

  Unpredictable
  • Postime
   6,076
  • Rezultati i reagimit
   932
  • Pikët
   113
 • 2

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   49,045
  • Rezultati i reagimit
   20,802
  • Pikët
   113
 • 2

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   68,640
  • Rezultati i reagimit
   28,428
  • Pikët
   113
 • 2

  Elian70

  Photoshop From Vlorë
  • Postime
   8,554
  • Rezultati i reagimit
   176
  • Pikët
   0
 • 2

  Anemone

  V.I.P
  • Postime
   31,334
  • Rezultati i reagimit
   16,916
  • Pikët
   113
 • 1

  Regina

  Super Moderator
  • Postime
   3,467
  • Rezultati i reagimit
   1,541
  • Pikët
   113
 • 1

  Robbery

  V.I.P
  • Postime
   6,890
  • Rezultati i reagimit
   1,467
  • Pikët
   113
 • 1

  Hello Kitty

  ❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
  • Postime
   15,107
  • Rezultati i reagimit
   7,505
  • Pikët
   113
 • 1

  Elushe

  ~*~loved~*~
  • Postime
   7,326
  • Rezultati i reagimit
   5,415
  • Pikët
   113
 • Top