• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Emisione/Dokumentare

Dredhza

V.I.P
Anëtar
Apr 10, 2015
Postime
977
Pikët
63
Vendndodhja
Kosove
Besoj nuk asht veni i duhun per ket teme, po s'po gjaj ven ma t'mire ne forum. Desha me hap ni teme per emisionet dhe dokumentaret qe here pas here shfaqen ne televizionet shqiptare.
 

Dredhza

V.I.P
Anëtar
Apr 10, 2015
Postime
977
Pikët
63
Vendndodhja
Kosove
Përgjigje e: Emisione/Dokumentare

Diskutim mi Kosoven dhe marrveshjen me Serbin

https://www.youtube.com/watch?v=tH-nphORc4Q
 

Dredhza

V.I.P
Anëtar
Apr 10, 2015
Postime
977
Pikët
63
Vendndodhja
Kosove
Përgjigje e: Emisione/Dokumentare

Intervist me vllaun e Adem dhe Hamz Jashari:

https://www.youtube.com/watch?v=9RbjPhK3kz8
 
Last edited:

Dredhza

V.I.P
Anëtar
Apr 10, 2015
Postime
977
Pikët
63
Vendndodhja
Kosove
Përgjigje e: Emisione/Dokumentare

https://www.youtube.com/watch?v=tdh3WXt44jk
 

Dredhza

V.I.P
Anëtar
Apr 10, 2015
Postime
977
Pikët
63
Vendndodhja
Kosove
Përgjigje e: Emisione/Dokumentare

https://www.youtube.com/watch?v=OKfNfwoJ4mg
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,990
Pikët
113
Përgjigje e: Emisione/Dokumentare

https://www.youtube.com/watch?v=bd0y34-AC50

ehhhhhhhhhhhhh...PARAZITER te dajes.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,990
Pikët
113
Përgjigje e: Emisione/Dokumentare

Une maj MEN...frixherat...OBODIN.

https://www.youtube.com/watch?v=5yNqRNZkRas

Arbeni.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,990
Pikët
113
Përgjigje e: Emisione/Dokumentare

Haha...mbaj men dhe une Obodinin...

Por kete dokumentarin s`po e marr vesh hiq.
Shiko nje HISTORIAN....

https://www.youtube.com/watch?v=WgscgXl3iDk

Per te tjeret...

https://www.youtube.com/watch?v=4bF-3rulJz0&t=1190s

Turqit e shqiptarizuar,mund ta kqyrin me titra....arrnautisht.

Ejvallah dhe naten e mire....byrazereve.

Tungi

-paqe-
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,990
Pikët
113
Përgjigje e: Emisione/Dokumentare

Pashe vetem do minuta te para...

https://www.youtube.com/watch?v=NgMNFF-dT9o

Cfare me beri PERSHTYPJE?

Wer ein schweres Verbrechen aufdeckt, wird zu einem Verbrecher erklärt. Und das nennt sich dann DEMOKRATIE in freiheitlich-westlichen Systemen.

PS...po e ploteson beni(me te vogle)= Als faschistisch kann man nur Faschisten bezeichnen.

Si perfundim....ju kerkoj ndjese qe ju kam pas shkruar qe: do ju vij rradha e juaj(per hulumtuesit ne troje).

Nuk ju gjen gje dhe perse: sepse juve gazeDARET e trojeve e keni papin 100% caubojs.Pyesni mamin.

LG.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,990
Pikët
113
Përgjigje e: Emisione/Dokumentare

HALLALL.....

https://www.youtube.com/watch?v=xgw1hZDlHt0

Tashi jo per noi gjo....vetem ne VARREZA jane te tane ....latifondista.

Apo.....ene turqit na kan lan....PAS.

Tundni flamuret.

Tunga.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,990
Pikët
113
Përgjigje e: Emisione/Dokumentare

Per ata qe kuptojne jazika...

https://www.youtube.com/watch?v=D5MHtemNEVc

Analize me se perfekte per ZHULAT arabe,vetem me nje ndryshim.Ketij KASAPIT mbs ku disa nga forumi shkojne atje apo ne meke,Putin i doli ne krah kur THERI ate gazetarin.Pra Putin ishte e keqja,te tjeret e abandonuan.Kjo eshte HIPOKRIZI ne fuqi te 10* dhe perse?SEPSE ne samitin e fundit G-20 mbs ishte ne qender te self-ies me IDIOTIN trump.

Apo PO.

Fazit...pershendes do FEMRA.

https://www.youtube.com/watch?v=T5liyulrYYM

Naten e mire.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,990
Pikët
113
Masanej kta dugagjinsit e lekes apo zenat e kristoforidhis mua......

https://www.youtube.com/watch?v=SDR-y8jC6kM

me cajne DARET.

https://www.youtube.com/watch?v=zwD_69APquo

Noten.
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 10, 2014
Postime
8,225
Pikët
113
Filmim orgjinal me ngjyra te londres pushtimit te normandise D-day brukselit berlinit gjate luftes dyte boterore. Ne film shihet shikohet edhe ernest hamingway ne france
https://www.youtube.com/watch?v=a4kmRTZrgMQ&feature=share
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,990
Pikët
113
6 MUAJ KURS KUALFIKIMI per te.......PASTRUAR.

https://www.youtube.com/watch?v=wGm8NFK05FY

PS....ne forum AKOMA PALLOSHAT merren me jermane dhe partizane.

@Pirato.

Ju mor fryma atij Schweiz-it,per 7 MINUTA :p

Ne troje fjala do kuptohej....SCHWANZ-al.

FAZIT....ku eshte JAPONIA.
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
7,962
Pikët
113
https://www.youtube.com/watch?v=ev_Tp8AVQPY

epo edhe ne kemi heronjte tane :D
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
7,962
Pikët
113
Per te vjedh,per spijunime,per shkaterrime e sa te tjera jemi te PARET.

PS....TANI do shikoj nje dokumentar per trenat ne.... DANIMARKE.

Shnet Kasemo.;))
Nuk e di per ty por une as kam vjedhur e as kam spiunuar. Per kesijlloj gjerash jam i pari nga fundi. Mos e perziej grurin me hithrat.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,990
Pikët
113
Nuk e di per ty por une as kam vjedhur e as kam spiunuar. Per kesijlloj gjerash jam i pari nga fundi. Mos e perziej grurin me hithrat.
E di si o puna qe mos te tregohem i pa edukuar.....vrej punen tate.

Shnet.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,990
Pikët
113
https://www.youtube.com/watch?v=P-Wq-_ZPQ3U

https://www.youtube.com/watch?v=2unzk17MCjo

https://www.youtube.com/watch?v=EYL9B-pH4W4

edhe...

https://www.youtube.com/watch?v=e4nTtD61yws

Naten e mire atyre qe po ...gerrhasin.
 
Top