• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Emisione/Dokumentare

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,989
Pikët
113
https://www.youtube.com/watch?v=UqP99TK51RU

hmmmmmmmmmmmmmmmmmm -paqe-

Te drejtat e njeriut???????????????????????????
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
31,993
Pikët
113
Po shoh regjistrime te “Summer fun & games” ne ABC.
Shume argetuese! ?


 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,989
Pikët
113
Мне будет очень нужна ваша помощь с его распространением, потому что это история(JUVE me flamur mund te donatoni).
Дочитайте, пожалуйста, этот пост до конца.
Или посмотрите видео ....e keni me titra caubojse dhe qfar mendoni?
Beno po kujt i intereso?
MUA.
Perse?
Sepse ....mund qe kta shpijunat te na e RRUAJNE dhe NEVE.
Ste kuptova?
Midis ktyre 8 personave ka....MJEKE dhe KIMISTE,dhe ky DROGAXHIU mbas cianidit i mbijetoi dhe novichok.
Interesant kjo Beno!
Po cfar interesant............MASAT ja bere aq DEBILE qe besojne cdo IDIOTESI,apo ne SHQIP.
Fluturo GAMORI?
NATYRISHT.
FAZITI....cojani bledos per temen e dites,me ATA/O PACAHVURET qe fton ne studio.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,989
Pikët
113

Hmmmm...tashti per keto shpernguljet e serbeve,i dine te tjeret me majre(mbase),ndersa per antikomunistat apo nacionalistat
Pa Billyn do boshit AKOMA apo do hashit...akullore shkinash,se tregoheni mosmirenjohes kundra..........axhave,jo per noi gjo.
Besoj e KUPTUAT.
KLM.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,989
Pikët
113
Pashe disa pjese SOT ne mengjes.....
Me...PELQEU sidomos FILLIMI(nuk e pashe te gjithe) SIDOMOS....ajo SHTEPIA apo = KESHTJELLA.
Dhe Perse?
SEPSE me KUJTON.....SHTEPINE e GJYSHIT tim(me te vogel).
Cati me...RRASA GURI...NUK i ndertojne...(TANI) dot sumica.
1 nga ato FAKTORET qe Shqiptaret MBIJETUAN.
Nuk po nxitohem per me teper,pasiqe me media ...klanic dhe topet e kanalit UNE jam MESUAR,dhe pasi ta kem PARE te gjithe do ju bej ...1 pyetje.
Danke.
Tash RELAX.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,989
Pikët
113
Pashe disa pjese SOT ne mengjes.....
Me...PELQEU sidomos FILLIMI(nuk e pashe te gjithe) SIDOMOS....ajo SHTEPIA apo = KESHTJELLA.
Dhe Perse?
SEPSE me KUJTON.....SHTEPINE e GJYSHIT tim(me te vogel).
Cati me...RRASA GURI...NUK i ndertojne...(TANI) dot sumica.
1 nga ato FAKTORET qe Shqiptaret MBIJETUAN.
Nuk po nxitohem per me teper,pasiqe me media ...klanic dhe topet e kanalit UNE jam MESUAR,dhe pasi ta kem PARE te gjithe do ju bej ...1 pyetje.
Danke.
Tash RELAX.
Beno....nuk i pelqejne kshu emisionesh....GORET.
Po ca pelqejne kta?
Dun per shemull...me luftra kundra komunizmit,
kundra ruseve,
me demokracira,
me medalje,
me flamura,
kush zbuloi paraardhesit e faraoneve,
me hitlera shqiptar,
me marsin e moqem ilir,
me party,
me lov,
me gatime e sa e sa te tjera.
Me tere men SystemA?
PA hajgare...Beno.
Se kemi problem ASPAK...SystemA.
Ca do ti per shemull????
Hmmmmmmmmmmmmm....Rama ik.
 
Top