• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

FC BAYERN MÜNCHEN

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,947
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Bayern se diskuton Lacion. Fiton qe ne ndeshjen e pare 1-4 ne Rome. Ndeshja e kthimit mendoj se do jete vetem nje formalitet sa per statistike. Shpresojme qe sivjet te marim prap champions league.


FB_IMG_1614165620068.jpg
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,991
Pikët
113

po citoj te tjeret me poshte

1-Der derzeit beste Box-to-Box-Mittelfeldspieler in Europa
Mirza Muhtasim Faiyaz = SHUME e DREJTE.

2-Ich schreibe wirklich selten Kommentare, aber mit nur 26 Jahren imponiert mir Leon, mit seiner gesamten Art. Intelligent, Selbstbewusst, Mitfühlend, Ehrgeizig und Weltoffen. Der lebt nicht in einer Egomanen Fussballer Bubble(JO pordhac qe bo selfie not ne dit), der nutzt seine Bekanntheit um sich für die richtigen Dinge stark zu machen.
Meinen höchsten RESPEKT!
Jens Sonnenschein= ABSOLUTISHT aPO FIKS.

PS...goje te liga thonin qe....Juvja e kishte mundesine ta merrte,por NUK jom UNE...manageri.

FAZITI...BIG PLAYER.

Fund jave te mbare.

Tschyss.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
27,666
Pikët
113

po citoj te tjeret me poshte

1-Der derzeit beste Box-to-Box-Mittelfeldspieler in Europa
Mirza Muhtasim Faiyaz = SHUME e DREJTE.

2-Ich schreibe wirklich selten Kommentare, aber mit nur 26 Jahren imponiert mir Leon, mit seiner gesamten Art. Intelligent, Selbstbewusst, Mitfühlend, Ehrgeizig und Weltoffen. Der lebt nicht in einer Egomanen Fussballer Bubble(JO pordhac qe bo selfie not ne dit), der nutzt seine Bekanntheit um sich für die richtigen Dinge stark zu machen.
Meinen höchsten RESPEKT!
Jens Sonnenschein= ABSOLUTISHT aPO FIKS.

PS...goje te liga thonin qe....Juvja e kishte mundesine ta merrte,por NUK jom UNE...manageri.

FAZITI...BIG PLAYER.

Fund jave te mbare.

Tschyss.
Juvja, o e cekuilibrume, si staff, parastiqi, me nedvedin, skane urtesine me drejtu ekip,..

Anjelit j ka morr ment turkja,..

Po pse Halandin, si e l me i ik nga rukut?
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,991
Pikët
113
Juvja, o e cekuilibrume, si staff, parastiqi, me nedvedin, skane urtesine me drejtu ekip,..

Anjelit j ka morr ment turkja,..

Po pse Halandin, si e l me i ik nga rukut?
Ne pjesen e dyte ishte e qarte qe Leipzig qe do ta provonte (reagonte),vepruan shume mire,na krijuan disa probleme,por megjithate.... MORALI dhe MENTALITETI i LOJTAREVE dhe ekipit tim(te TIJ) eshte i = SHKELQYESHEM edhe nje...KOMPLIMENT te MADH,se e rendesishme ishte kush do fitonte,dhe KY ishte qellimi i JONE


1.32-1.52.

PS...PRANDAJ FITON Bayern.

Masanej i bojne ne pytje te tjera per Müller dhe Lewandowskin.

Me pyt dhe ti perkthej...noi qe e di me mire,eshte i ftuar te marri pjese dhe ...NIKS problem.

Por kur me vje NOI..SHTREMS qe rri tu bo vizatime deskriptive ne compiuter,dhe me TREGO ...Gjuhen SHQIPE...une ACAROHEM.

Rama ik.
Poshte komunizmi.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
27,666
Pikët
113
Ne pjesen e dyte ishte e qarte qe Leipzig qe do ta provonte (reagonte),vepruan shume mire,na krijuan disa probleme,por megjithate.... MORALI dhe MENTALITETI i LOJTAREVE dhe ekipit tim(te TIJ) eshte i = SHKELQYESHEM edhe nje...KOMPLIMENT te MADH,se e rendesishme ishte kush do fitonte,dhe KY ishte qellimi i JONE


1.32-1.52.

PS...PRANDAJ FITON Bayern.

Masanej i bojne ne pytje te tjera per Müller dhe Lewandowskin.

Me pyt dhe ti perkthej...noi qe e di me mire,eshte i ftuar te marri pjese dhe ...NIKS problem.

Por kur me vje NOI..SHTREMS qe rri tu bo vizatime deskriptive ne compiuter,dhe me TREGO ...Gjuhen SHQIPE...une ACAROHEM.

Rama ik.
Poshte komunizmi.
Me vjen keq, qe se mesova gjuhen e bukur xhermane, kur jesh i vogel, por do flasim shqip,..lol

 
Top