• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

FC Inter

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
28,976
Pikët
113
Po dihet puna me Conten, ne kupa, eleminohet edhe nga Gallatasarajj.

Do i vihet kampionatit. ..
 

Bogota

✌️
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
617
Pikët
63
Nje Autokritike e shendoshe ne nje trup te shendoshe.
Ky 77 Brozoviç cfare lidhje ka me Topin?
Ky eshte per ndonie kancermadh ekip andej nga Azia Al Shababin apo Rapadajevin e Moskes.
Keq me erdhi per Ajaxin nga vendi i pare ne te 3in !!
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
28,976
Pikët
113
Ajaksi kshu e ka si ekip, i boni 150 milione sivjet ne 2 lojtare. Tani pas 3 vutesh do luj prape ne grupe.

P.s deri tani Brozovic i ka lujt te gjitha ndeshjet.

Aq karburant ka. Po ai Lukaku, ca bo?
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,822
Pikët
113
Hmmmmmmmmmmmmmmm mos ja vini re dhe perse?
Sepse me sa vrejta,ene ktij i paska ron.............TERMETI -qesh--qesh--qesh-
Hajde...mil u pafcim.
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
4,757
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Perfundimishte te deshtuar. Conte nese nuk fito Seria A sivjet, deshton misioni I tij.
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,212
Pikët
83
Projekti Contes eshte qe brenda 3 viteve Interi te fitoje scudetton. Te ishte kusht qe sezonin e pare ai sdo kishte firmos fare me ne. Po e fitoi ket vit do ishte nje surprize e kendshme , por objektivat e tij te vertete jane sezonin tjeter , kte vit i eshte dhene kohe te ndertoje nje ekip kompetitiv gje tcilen e ka bere shume mire.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,822
Pikët
113
Projekti Contes eshte qe brenda 3 viteve Interi te fitoje scudetton. Te ishte kusht qe sezonin e pare ai sdo kishte firmos fare me ne. Po e fitoi ket vit do ishte nje surprize e kendshme , por objektivat e tij te vertete jane sezonin tjeter , kte vit i eshte dhene kohe te ndertoje nje ekip kompetitiv gje tcilen e ka bere shume mire.
Juvja ne fillim te era Conte doli kampion me....Vuciniq,Borriello,De Ceglie e kush ma men te gjithe.Interi eshte me i kompletuar.A mund te presi Conte 3 vjet me mor kampionatin,kete nuk e di.
PS....ju rrafi Barca me....shkollen e mesme ``fumato``
 

Hope

انتهز الفرصة
Anëtar
Feb 4, 2010
Postime
6,860
Pikët
113
Vendndodhja
لندن
Hahahahahahahahahahahahahahahaha e hangri edhe interi ??????
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
4,757
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Projekti Contes eshte qe brenda 3 viteve Interi te fitoje scudetton. Te ishte kusht qe sezonin e pare ai sdo kishte firmos fare me ne. Po e fitoi ket vit do ishte nje surprize e kendshme , por objektivat e tij te vertete jane sezonin tjeter , kte vit i eshte dhene kohe te ndertoje nje ekip kompetitiv gje tcilen e ka bere shume mire.
Ne cdo rast kjo nuk e justifikon humbjen me kolopucet e Barcelones
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,212
Pikët
83
Ne cdo rast kjo nuk e justifikon humbjen me kolopucet e Barcelones
Mu Barca mu duk mire , lujti pa presion dhe me lojen e zakonshme me qarkullim topi. Hiq Messin pjesa tjeter e lojtarve nuk eshte se kane shume diferenca ne cilesi me njeri tjetrin.
 

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
8,800
Pikët
113
Vendndodhja
Albania
Se di pse nuk me ka pelqy kurre Lukaku, lojtar qe mund te bej dhe 20-25 gola ne vit por ngelet lojtar per ekipe mesatare.
I ngathet, gabon shume.
Nuk vlen as sa nje kembe e Icardi.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,822
Pikët
113
Se di pse nuk me ka pelqy kurre Lukaku, lojtar qe mund te bej dhe 20-25 gola ne vit por ngelet lojtar per ekipe mesatare.
I ngathet, gabon shume.
Nuk vlen as sa nje kembe e Icardi.
ICARDI eshte KILLER ne ZONE.Por tifozat e Interit(spageti) jane...IMBECILE.
Lukaku=MUSHKE.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
28,976
Pikët
113
ICARDI eshte KILLER ne ZONE.Por tifozat e Interit(spageti) jane...IMBECILE.
Lukaku=MUSHKE.
Mushki-arac=Burre?

Ja kam thone te gjithe Indadistave, qe Contebseshte trajner kupash. Vitin e pare mund tevfitoj kampionatin, pastaj i fillojne pordhet dhe do restorante multinstellati michelin...
 

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
8,800
Pikët
113
Vendndodhja
Albania
Mushki-arac=Burre?

Ja kam thone te gjithe Indadistave, qe Contebseshte trajner kupash. Vitin e pare mund tevfitoj kampionatin, pastaj i fillojne pordhet dhe do restorante multinstellati michelin...
Gjeja e vetme qe e denon Conten mendoj eshte moduli 3-5-2 qe ne europe eshte i papershtatshem, eshte apo seshte per europe ha diskutim pastaj.
Me Juventusin ne vitin e pare ne Champions u eleminua nga Bayern fitues i kupes ne Cerekfinale.
Viti me pas ishte katastrofe por noiher duhet dhe pak fat, ne nje terren loje normal Juventus nuk humbte kurre kundra Gallatasaray.
Me Chelsea ne te vetmin Champions qe mori pjese u eleminua nga Barcelona ne 16ce.
Me sa kujtoj ka pas shume lojtar kyc te demtuar e serish beri paraqitje shume te mire.
Me Italine me te dobet te historise beri nje europian mjaft te mire e u eleminua me penallti nga Gjermania kampione bote ne fuqi.
E per mbyllje duhet theksuar qe Conte deri tani nuk ka drejtuar kurre nje ekip qe realisht eshte pretendent per fitimin e Chl.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
28,976
Pikët
113
Po gjyemefinalen e europa leage, kunder benfikes?

Po kupat eitalise dhe superkupat qe ka lene ne 3 vjet me juven?

Mos harroni qe virin e oare re juvja, skishte kupa neper kembe, vetem kampionat.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,822
Pikët
113
Lojtar i ,mire ky shkina i.................Partizanit te Beogradit.
INSHALLAH e HAJDUT-ojme NE.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,822
Pikët
113
Tifozat e FUKSAVE.....ZAPATA shtyhu Martinez dhe ky humbi ekilibrin ne e kapi per komesh pa dashje............


Kjo KUPTOHET....qe romaket e darit duhet ti VDESIM.

SCHOCK....psikologjik=EMERTOHET.

FORZA JUVENTUS.
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
4,757
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Goditje e mire lojtari Yong qe mori nga Man UTD. Po ben dhe nja 3 blerje te mira ne janar, mundesite per Serie A jane te mira me dal kampionj ne fund.
 
Top