• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

FC Inter

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,153
Pikët
113
Per pjesen e dyte nuk mun te flas.Per pjesen e pare komentatori jerman.....kurre ne jete nuk ishte faull. Ky Schvanz-i deutsch do jete .............internacionalist.Ndersa e kuqja per desaparesidos=Sacro e SANTO e DREJTE,ose FAULLIN e beri Lautaro+LLAPAqeneroi.BRAVO ARBITRI.
Por juve VIKTIMAT jeni mesuar me justifikime.
Ndoshta i VETMI tifoz OBIEKTIV.
PS....m.gj-te,ekipet e Contes ne Janar kane VUAJTUR(sipas meje).
Kaq e FORZA NEVE.

Shtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt=URTE aty..........QAFIRA.

Qe mos te harroj: ka mundesi keni marre virusin kinez ne fanella....``fumato``
 

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
19,328
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Per pjesen e dyte nuk mun te flas.Per pjesen e pare komentatori jerman.....kurre ne jete nuk ishte faull. Ky Schvanz-i deutsch do jete .............internacionalist.Ndersa e kuqja per desaparesidos=Sacro e SANTO e DREJTE,ose FAULLIN e beri Lautaro+LLAPAqeneroi.BRAVO ARBITRI.
Por juve VIKTIMAT jeni mesuar me justifikime.
Ndoshta i VETMI tifoz OBIEKTIV.
PS....m.gj-te,ekipet e Contes ne Janar kane VUAJTUR(sipas meje).
Kaq e FORZA NEVE.

Shtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt=URTE aty..........QAFIRA.

Qe mos te harroj: ka mundesi keni marre virusin kinez ne fanella....``fumato``
Po Napli Beno FapFap dos companjeros aleeee benooos Zelinki ene Insigne mirë që nuk boni edhe Hysaj se do ishte mërzit shumë @YOKO me @Linda -qesh-
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,153
Pikët
113
Po Napli Beno FapFap dos companjeros aleeee benooos Zelinki ene Insigne mirë që nuk boni edhe Hysaj se do ishte mërzit shumë @YOKO me @Linda -qesh-
Kritika eshte me VEND.
Ishim MISERABEL ne cdo DETAJ te ndeshjes....pra HUMBJE me se e merituar,dhe FITORE e padiskutushme per Peqinin.
FAZIT......atij Pjanic i fusja nje virus kinez,qe mos ta vreja mo KURRE.
Te me fali kaptinveza e Bosnjes per keqdashesine.
KAQ se do pushoj.
ALE.
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
7,802
Pikët
113
Systema ka qene ckronjes i rregullt te kjo tema... nga humbi? Mos e ka zene gje koronavirusi?!
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
25,296
Pikët
113
Gola t’bukur Interi. Ai goli i Ibrahimovic dukej nothing ne krahasim me 4 golat qe ben. Vec highlights pashe LoL
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,153
Pikët
113
Systema ka qene ckronjes i rregullt te kjo tema... nga humbi? Mos e ka zene gje koronavirusi?!
Masi te kesh shit rrushin per dhelpra(po ta hongren)ktu jemi.
U gjallet.....ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.
AproPO.....NUK ka virus qe e infekton SYSTEMA-n.
Kshu gja kaso.
Te paqa apo dhe=MRRK-et.
Danke.
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
7,802
Pikët
113
Masi te kesh shit rrushin per dhelpra(po ta hongren)ktu jemi.
U gjallet.....ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.
AproPO.....NUK ka virus qe e infekton SYSTEMA-n.
Kshu gja kaso.
Te paqa apo dhe=MRRK-et.
Danke.
Mesoni se si behen golat se do mbeteni hajdute te infektuar te perjetshem...
 

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
19,328
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Jalla Jallaaaaaaaaa porsi Dardha fryn mrena fryn perjashta.

Amala Inter Amalaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Pazzaaaa Inter Amalaaaaaaaaaaaaaaa ???

Makzzzzen Loven Homiss Nicht Warfaren.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,153
Pikët
113
Ikni TANI dhe boni SHURREN..
GRANDE JUVENTUS.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,153
Pikët
113
urte....ZGJEBSA....-qesh--qesh--qesh--qesh-
 
Top