• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

FC Inter

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
30,703
Pikët
113
Do rrafin JUVEN kta....PALACOT.
Puc YOU.
Mos i fol ne dote, se fitojne,..:p

Trajner koti, shko heq Riberyn dhe fut Kutronen,..

Pi mo budallenj jane te Bayernit, qe e lane te lire.

Edhe 4 vjet lunte nga nje gjys ore me mire se te gjithe ansoret qe ka Bayerni,..
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,168
Pikët
113
I bon 4 ?po ne kur të shofin veshin pa pasqyr na rrafin -qesh- -qesh- -qesh- -qesh- -hug-

Doga, ti je tersi që fitoj Interi?
Morgen Lindushe.

Jane tu fluturu me prase tek veni....``fumato``

Ti puthin komet atij RRUMIT,pavaresisht qe hum raste.Lojtar qe NUK ja merr dot topin+FUGON+DJERSIN+SAKRIFIKOHET.
Ndersa <gjyshi> Riberi i BONI me fol me vete.
Ale e FORZA JUVE.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
30,703
Pikët
113
Gjithe ndryshimin dje e beri pankina, dhe peae ndrrimwt qe lejohen te behen.

Interi futi si zeevndesues,

Vidal, najgolan, sanchez, hakimi, dhe sensi.

Fieorentina hoqi me te miret,

Riberi, kieza,,kuame, bonaventura, dhe ke futi?

Kutrone, vlaovic qe humbi golin e kater me dy..
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,168
Pikët
113
Gjithe ndryshimin dje e beri pankina, dhe peae ndrrimwt qe lejohen te behen.

Interi futi si zeevndesues,

Vidal, najgolan, sanchez, hakimi, dhe sensi.

Fieorentina hoqi me te miret,

Riberi, kieza,,kuame, bonaventura, dhe ke futi?

Kutrone, vlaovic qe humbi golin e kater me dy..
Tifozat e LESHIT jane te ngazelluar nga...

Naxha...e shanin DJE.
Vidal....me Juven PARDJE
Sanchez...deshtak pasneser
Hakimi....arab
Sensi...lojtar i mire por MEDIOKER.

PS....stoli i plote.

Danke.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,168
Pikët
113
I vetmi TIFOZ....nga FUKSAT=OBIEKTIVE.
PS...po te LEXOSH....LITERATURE apo RUSE ...NUK ke shance te jesh.........PALLOSH.

GRANDE.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,168
Pikët
113
Omre..............nuk i dihet.
Si thone kta pipinot.....kush asht Mönchengladbach.....bla,bla,bla.
 

drague

V.I.P
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
31,918
Pikët
113
Stasera si balla. Se Juve cia i coglioni puo Vincere
Forza Milan
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
5,567
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Eshte ekipi qe kam me shume antipati ne Itali, por sot mori nje super fitore te merituar kunder Milanit.

Perfundimishte jane per titull kampion sivjet Interistet. E meritojne.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,168
Pikët
113
E vrejta deri ke goli 2.
Bojne te parin...po ajo skeme...nepja Lukakut,pasoja gauchos ose Barella kros ka e djathta.
Ekip i marum,por jemi NE me te NGORDHUR.
Me te tjeret kur te bojne ...autobusin, del rru e qeth,apo konkretisht me....ruset.
Te bofte mire.
 

E**A**

V.I.P
Anëtar
Jan 7, 2014
Postime
7,192
Pikët
113
Vendndodhja
Tiranë
E vrejta deri ke goli 2.
Bojne te parin...po ajo skeme...nepja Lukakut,pasoja gauchos ose Barella kros ka e djathta.
Ekip i marum,por jemi NE me te NGORDHUR.
Me te tjeret kur te bojne ...autobusin, del rru e qeth,apo konkretisht me....ruset.
Te bofte mire.
3-0 Sancez -gezuar-

Per vendin e dyte, do boj tifozllik per Juven 😁
-gezuar-
 
Top