• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Femra ideale?! Çfarë mendojnë meshkujt

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,420
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Femra ideale?! Çfarë mendojnë meshkujt

ca thuhet me pak fjal aty ne carcaf? pervec sherrsherr la fam?
Ti je shume i squt kur sheh çarçafe si kto mos i lexo. Ik sherrsho ven tjeter.


Fshatari nusen e ka perfecte kto studime i sjell per Te tjeret. Apo jo mon ami ?! Lol
 
Last edited:
Anëtar
Jan 30, 2012
Postime
11,440
Pikët
113
Përgjigje e: Femra ideale?! Çfarë mendojnë meshkujt

erdhi sherri. :)

un e futa ke lista. :)
 

nghi ngo

V.I.P
Anëtar
Nov 22, 2013
Postime
3,189
Pikët
113
Përgjigje e: Femra ideale?! Çfarë mendojnë meshkujt

jo moj, me pelqejn rrumbullaket 50 kg. :) ku ka fiq ne dimer? :)

ca jane ashtute e kuqe? :)
Mesazhi vinte mbas atij te tankut por ..si s`ka fiq ne dimer, une sa hengra nja dy-tre te thate, sa te shijshem qe ishin :D

po ato te parmbremshmet pra:p
 
Anëtar
Jan 30, 2012
Postime
11,440
Pikët
113
Përgjigje e: Femra ideale?! Çfarë mendojnë meshkujt

Mesazhi vinte mbas atij te tankut por ..si s`ka fiq ne dimer, une sa hengra nja dy-tre te thate, sa te shijshem qe ishin :D

po ato te parmbremshmet pra:p
ehhh, ka ik vapa me gushtin tha. tani shoh vec buzqeshjen. ajo i permban gjith ngjyrat. :)

fiqt e that s'jan ideale. :)
 

nghi ngo

V.I.P
Anëtar
Nov 22, 2013
Postime
3,189
Pikët
113
Përgjigje e: Femra ideale?! Çfarë mendojnë meshkujt

po buzeqeshja nuk humbet thua?
 

nghi ngo

V.I.P
Anëtar
Nov 22, 2013
Postime
3,189
Pikët
113
Përgjigje e: Femra ideale?! Çfarë mendojnë meshkujt

inshllah hamdurilah :p
 

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
6,081
Pikët
113
Përgjigje e: Femra ideale?! Çfarë mendojnë meshkujt

Femer ideale nuk ka, te gjithe jane "terribly complicated", ky eshte mendimi i cdo mashkulli. :D
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
28,805
Pikët
113
Përgjigje e: Femra ideale?! Çfarë mendojnë meshkujt

Mos kerkoni gjilpere ne kashte:p
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,695
Pikët
113
Përgjigje e: Femra ideale?! Çfarë mendojnë meshkujt

Meshkujt kerkojne shqiponjen,e ne fund perfundojne me laraskat.
 

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
6,081
Pikët
113
Përgjigje e: Femra ideale?! Çfarë mendojnë meshkujt

Meshkujt kerkojne shqiponjen,e ne fund perfundojne me laraskat.
Femrat kerkojne princin me kale te bardhe, a ne fund perfundojne me kalin... :D :D :D
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,695
Pikët
113
Përgjigje e: Femra ideale?! Çfarë mendojnë meshkujt

Femrat kerkojne princin me kale te bardhe, a ne fund perfundojne me kalin... :D :D :D
Mos harro se femra hypen siper kalit, e jo anasjelltas:D:D.
 

The ICEman

I never lose. I either win or learn.
Anëtar
Mar 28, 2019
Postime
7,511
Pikët
113
ska jo , po nuk diti me ba kafe``chairhide``
 
Last edited:
Top