• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Feste? Aheng? Forumi!

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
30,262
Pikët
113
E tmershme Landi el_dallaverja me alqi kondin me kane dhene dislike -qesh-
 

karrotreci

V.I.P
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
6,111
Pikët
113
Po pra, dhe une e kam mendu, që çdo pesë vjet gjithë anëtarët e forumit të organizojmë ndonjë si tip party kështu. Po me një kusht që gjithesexili të vij vetëm, pa bashkëshortët/et përkatës. Dhe pastaj yxhym, pas disa gotave të mira alkooli, të dali ku të dali për gjithsexilin ?
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
26,218
Pikët
113
Po pra, dhe une e kam mendu, që çdo pesë vjet gjithë anëtarët e forumit të organizojmë ndonjë si tip party kështu. Po me një kusht që gjithesexili të vij vetëm, pa bashkëshortët/et përkatës. Dhe pastaj yxhym, pas disa gotave të mira alkooli, të dali ku të dali për gjithsexilin ?
Ke harruar te shtosh vetem me maska, jo nick-a,

Se ku i dihet, jepet live ne web, dhe pastaj do ziheni per ndarjen e te ardhurave nga shitjja e te drejtes te transmwtimit...:)

:D

P.s

Se mos thote ndonje pas gjus ore, organizohuni cuna se gjys ore qe .....
 

karrotreci

V.I.P
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
6,111
Pikët
113
Ke harruar te shtosh vetem me maska, jo nick-a,

Se ku i dihet, jepet live ne web, dhe pastaj do ziheni per ndarjen e te ardhurave nga shitjja e te drejtes te transmwtimit...:)

:D

P.s

Se mos thote ndonje pas gjus ore, organizohuni cuna se gjys ore qe .....
Hahaa, opo lëre, ka për te plas gallat e madhe për zotin.

Po ku te leme pikën e takimit se? Se kemi dhe sh anëtar nga përtej kontinentit! Unë do isha sh kurioz me i njof një pjesë të mirë ta anëtarëve të forumit përvete. S'eshte se ka ndonjë gjë të keqe.
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
25,516
Pikët
113
Po pra, dhe une e kam mendu, që çdo pesë vjet gjithë anëtarët e forumit të organizojmë ndonjë si tip party kështu. Po me një kusht që gjithesexili të vij vetëm, pa bashkëshortët/et përkatës. Dhe pastaj yxhym, pas disa gotave të mira alkooli, të dali ku të dali për gjithsexilin ?
Ti po kerkojshe fest dervisheve, ata e kan nje fest qe vetem i shkymin dritat dhe nuk dihet kush kend po e kthiz :p
 

karrotreci

V.I.P
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
6,111
Pikët
113
Ti po kerkojshe fest dervisheve, ata e kan nje fest qe vetem i shkymin dritat dhe nuk dihet kush kend po e kthiz :p
Jo nga ato lloj. E kisha në variant pak më të butë. Na nje got verë mbledhur të gjithë afër zjarrit aty buzë detit duke pjekur na nje qingj në hell, dhe duke tregu të forta. Pastaj në orët e para të mëngjesit secili do të mund të shkëputesh për në banesë me personin që do të dëshironte.
 
Top