• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmat vizatimor te femijerise

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
3,050
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Femijeria eshte nje periudhe shume e dashur per te gjithe ne.
N´a rikthen ne rrethin me te sigurt e me te ngrohte, te shtepive e familjeve tona.

Cilet kane qene filmat vizatimor qe keni ndjekur ju ?

Ketu mund te sillni jo vetem tituj, por mund te shoqerojm dhe me video :)
Kushedi ndoshta mund t´i ndani dhe me femijet tuaj.

Nje kohe qe s´do kthehet me...

 
Top