• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmat vizatimor te femijerise

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
5,287
Pikët
113
@L0v3rm4n Putiket
Ai Ti Ai ti e putiket.


Kur isha i vogel enderroja te behesha si zorro
mbaj mend njeher mora ne shkoll masken dhe nje kamzhik ne çante dhe fillova te sulmoj barbarisht disa deputet e zyrtar ...
Kurse regjizores s'e teatrit kombetar E.D i thyva gjyslyket .... kam qen tip i prapte por me pelqente drejtsia 😜

 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
49,743
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Kur isha i vogel enderroja te behesha si zorro
mbaj mend njeher mora ne shkoll masken dhe nje kamzhik ne çante dhe fillova te sulmoj barbarisht disa deputet e zyrtar ...
Kurse regjizores s'e teatrit kombetar E.D i thyva gjyslyket .... kam qen tip i prapte por me pelqente drejtsia 😜

Hahahha po filmin vizatimor te zorros ke pare?

dhe dartanjan me ka pelqyer
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,202
Pikët
113
Me kujtohet qe Heidin e shikoja me gocen time 5 vjeçare qe i pata blere DVD dhe me duket qe me shume u emocionova dhe u ngazelleva une qe e shifja per here te dyte `dance` 😆 Heidi, Heidi auf den Bergen, Heeeidiiii, Heeeeeiiiidiiiiiiiiii 🎼``fumato``
 
Top