• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit që keni parë,apo do të shikoni🎬📺

Status
Temë e mbyllur.

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
25,296
Pikët
113
Exactly, kur shifni filma thoni dhe ja vleu apo jo, pershtypjet.Ku e pate, kur e pate, me ke e pate dhe si e pate lol. J/k po Nese ja vlejne apo jo, otherwise nobody cares what movies u are watching ! 🥸
 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
14,416
Pikët
113
"Versailles", sdi te them a ja vlen, se tek episod 4 jam, por kjo lloj periudhe me terheq me jetesen dhe intrigat.
 

Punk1

V.I.P
Anëtar
Aug 25, 2020
Postime
11,305
Pikët
113
Exactly, kur shifni filma thoni dhe ja vleu apo jo, pershtypjet.Ku e pate, kur e pate, me ke e pate dhe si e pate lol. J/k po Nese ja vlejne apo jo, otherwise nobody cares what movies u are watching ! 🥸
Ke te drejte😎
 
J

Jolene

Guest
E ka pare njeri “Love & Anarchy” ?
Po mendoj ta filloj, nisur nga titulli 😛
 
Status
Temë e mbyllur.
Top