• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit që keni parë,apo do të shikoni🎬📺

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
58,084
Pikët
113
Vrejta ket ....


Tashti....fillimi prekes(se NUK jemi kafshe....AKOMA)terheqes,enigmatik,konspirativ edhe...........TOTAL DEBIL si film.

Nje nga kritika..............Fortunately, this trip down the rabbit hole doesn’t linger for too long. Wander has some genuinely fun, crazy performances but any intrigue has been buried out in Area 51 somewhere.
 

Romeo

V.I.P
Anëtar
May 5, 2018
Postime
710
Pikët
93
Po ndjek nje serial shume te bukur ne internet. Mos me pyesni per emrin se nuk e tregoj se pastaj e shikoj me shkeputje ngaqe futeni edhe ju te tjeret. 😬
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
48,997
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
K’te ndoqa mbreme ... te trazon goxha por mu desh qe ta mbaroj ...disturbing and very inspirational . ( based on True story )

 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
58,084
Pikët
113
Siberia (2020)
Released: July 2, 2020 https://streamtape.com/e/3WgJqVX6dGUdy74/
View attachment 71118
Duke u bere gati per ta shikuar ;)
Ja vle me e kqyr kte filmin,sepse duhet te jete interesant ose sipas kritikes..... filmi tregon pershkrime individuale te dhunes dhe skena te qarta seksuale, te cilat mund te irritojne dhe mbingarkojne femijet dhe te rinjte nen moshen 16 vjeç.

PS....edhe une do vrej i film me Siberine,por se si pushtohet.
MBASI te mbaroje Juvja.
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
24,357
Pikët
113
Dje fillova - the surgeon’s cut. Episoden e pare - fetal doctor. Teper intersant.
 

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
11,698
Pikët
113
Nuk po me terheqin me.

Po e pres Vikings me 30 sezonen finale.
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
5,488
Pikët
113
Duket film koti.
Une e kam pa njeher kete filmin . Koti sme duket , tregon nje realitet dhe nen c'presion jane kur vjen alarm per nje Terrorizem ne Avion.
Mendo per nje moment nqs eshte thjesht nje alarm i rrem dhe pasojat per njerzit qe ndodhen ne avion. Nje telefonat e degjuar jo mire .

Apo se kishe me mu ?
Keshtu po shof nje Film tjeter :

 
Top