• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit që keni parë,apo do të shikoni🎬📺

Status
Temë e mbyllur.

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,153
Pikët
113
Se kisha kqyrur kte film,ne e vrejtem....
Hmmmm....film PREKES dhe ngjarje e VERTETE?
Ku qendron...POSHTERSIA ne kete film?
Ne keto 10 sekonda ose 1.25.32-1.25.42.
Perse?
Pavaresisht nga skena MALLENGJYESE,ne REALITET ndodhi = NDRYSHE.
Duke marre parasysh ku osht lujt filmi,dhe CILET e kane bere quhet....PISANJOSERI apo....hajde mo ..VARI LESHT.
Qe mos ta zgjas.
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 22, 2010
Postime
13,766
Pikët
113
Se kisha kqyrur kte film,ne e vrejtem....
Hmmmm....film PREKES dhe ngjarje e VERTETE?
Ku qendron...POSHTERSIA ne kete film?
Ne keto 10 sekonda ose 1.25.32-1.25.42.
Perse?
Pavaresisht nga skena MALLENGJYESE,ne REALITET ndodhi = NDRYSHE.
Duke marre parasysh ku osht lujt filmi,dhe CILET e kane bere quhet....PISANJOSERI apo....hajde mo ..VARI LESHT.
Qe mos ta zgjas.
E ç'a filmi është këtu..
Sepse nuk hapet.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,153
Pikët
113
E ç'a filmi është këtu..
Sepse nuk hapet.
Prit te hulumtoj mbase gjej nje pergjigje(NUK TALLEM) per Filmin.
Ne....REALITET Arnoldi i VERTETE...NUK kerkoj NDJESE.
Plus ne REALITET...do media nga diku(qe ti e merr me MEN nga ku,PA keta VRROMSAT tane),supozuan....
kishte te ngjare,
mbase,
ndoshta,
nuk (ose NCUQ).... kuptuan, apo e keqkuptuan kontrolluesin e trafikut ajror,pasiqe kishte mundesi qe anglishten e kishin te dobet = PILOTET.
Kur u INVESTIGUA apo kqyren dhe ascoltuan kete...
gettyimages-84783785_1541599491-1040x690.jpg
DOLI qe e ZOTERONIN.
Pastaj keto gabime te mediave me shume yje ne flamur per gjuhen me lejohen MUA,ndersa KOMANDUESVE te Aeroplaneve NUK ka GJASA.
Po m.q-se pilotet ishin ruse...HAJDE dhe...LLAPAqenerojme.

Rama ik.
Poshte komunizmi.
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 22, 2010
Postime
13,766
Pikët
113
Rama nuk erdhi vetë ... kështuqë edhe për të ik ,nuk do iki vetë...
Ma vonë për film .. tash kam marrë drejtim të pa ditur..
 

Attachments

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
17,264
Pikët
113
Madame Claude , film i ketij viti. Me perziu stomakun po e ndoqa deri ne fund.
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,987
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Madame Claude , film i ketij viti. Me perziu stomakun po e ndoqa deri ne fund.
E ndoqa edhe une para ca diteve k’te filmin and u can actually learn/tell a lot from it edhe pse ti “ perzien zorret “ .

But I can see it being the film of the year and the reasons why .
 
Status
Temë e mbyllur.
Top