• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit që keni parë,apo do të shikoni🎬📺

Status
Temë e mbyllur.

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
34,087
Pikët
113
Per komedi un kam njel ke il piccolo diavolo. Youtubi me nxorri gjith ato rezultate nese kerkon romantic comedy. Por un s’kom pa nonji me rekomandu. :)
Po qe s’e duroj dot Benignin une. 🙈
Asnje film te tij s’kam pare.
 
Anëtar
Jan 30, 2012
Postime
12,722
Pikët
113
Po qe s’e duroj dot Benignin une. 🙈
Asnje film te tij s’kam pare.
Fillo ket piccolo diavolo se osht klas per komedi. Benigni vec lu aty se skenarin e kan bo tjer. :)

Mund te ndjekesh edhe walther mathaw ne at film. Nuk osht e thon me ndjek vec benignin. Biles me walther qesh mo shum. :)
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
34,087
Pikët
113
Matthaw ka qene aktor i madh. ❤
se bashku me Jack Lemmon kane performuar ne masterpieces. 😍
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,913
Pikët
113
Ngjarje e zakonshme aqe,
film i DOBET,
artisti duket i lodhur,
25 Milion $ jane shume per nje cinema...MEDIOKRE.


PS...Po ato IDIOTESIRA me meksikane kriminela.
SHYQYR...NUK pati mafi shkinash ose ruse.

FAZITI....laskuriqi KA ndryshuar shume FUSHA dhe KINEMAtografija ka perfunduar tek...netLESHI.
ATO filmat GJIGANDE duke perfshire edhe te Hollywood....HARROJINI.
Notn e MIR.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,913
Pikët
113
Kush e ka vrejte kte film?
Ju them dhe 1 PERSE e boj ?
DANKE.
THUJE se jom KURIOZ!!!!

Ta prish UNE ty...

Qdokushna ce mendon se qfarna po ndodhi me T-ne, dhe nese frontmani i R-se kendon vetem...... rusisht ne daljet e tij SOLO, mund te qetesohet.

Edhe?

Biseda me veten behet problematike ne qdo rast, kur zerit te brendshem i bashkohen zerat e tjere,dhe kta jane te....
quditqem,
te paqene
dhe..... te vertete per covjecet.
Atehere personi i interesuar zhvillon nje bisede te gjalle me ta.

S`kuptum gjo?

Femijet e vegjel i....... mesojne gjuht shpejt sepse ata = perserisin gjithçka qe degjojne.

Na turbullove?

Quhet...MEMORJE e LINDUR
dhe...JO skleroza me Ipad.

DANKE.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,913
Pikët
113
THUJE se jom KURIOZ!!!!

Ta prish UNE ty...

Qdokushna ce mendon se qfarna po ndodhi me T-ne, dhe nese frontmani i R-se kendon vetem...... rusisht ne daljet e tij SOLO, mund te qetesohet.

Edhe?
Baladë e trishtuar.

V2. ESCAPE FROM HELL .....ka te beje me pilotin Sovjetik Mikhail Devyatayev, i cili u kap nga jermante te tipit SS (miqte e KATUNAREVE) gjate LFBII. Ai shpejt ben plane per te dale nga kampi i <pushimeve> ku perfundoi. Meqenese AI ashtna (ishte) PILOT, deshiron te rrembeje nje aeroplan apo kaqatorr,me bo...... xhiro siper Prishtines apo ke pallati i kultures, ku SPECIET u TURREN me ngron torten.


KOLOSAL...TILL LINDeMANN.

PS....apet ky agjenti rus ahhhhhhhhhhh???
Ik tashti se....do te rraf ne TY :p

FAZITI...okay Beno.

TSCHYSS.

MARIMI: Shyqyr qe...IKU.
 

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
31,824
Pikët
113
Lexova ne nje grup qe sduhet humbur nje film ne netflix « Sex education « .. them ti hedh nje sy mund te jete interesant 🤩
 
Status
Temë e mbyllur.
Top