• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit që keni parë,apo do të shikoni🎬📺

Status
Temë e mbyllur.

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
31,503
Pikët
113
@Angelisa e di ca thote ai filmi 365 dite? 😁

Njera bie ne duart e nje mafiozi dominator, i cili e sekuestron per nje vit te tere qe ta bej te dashurohet mbas tij 😁😁😁 hajde mendje hajde! Dua edhe une te bej dicka te tille me njerin , behet? 🤣🤣🤣
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
30,220
Pikët
113
@Angelisa e di ca thote ai filmi 365 dite? 😁

Njera bie ne duart e nje mafiozi dominator, i cili e sekuestron per nje vit te tere qe ta bej te dashurohet mbas tij 😁😁😁 hajde mendje hajde! Dua edhe une te bej dicka te tille me njerin , behet? 🤣🤣🤣
Une e Dashurova ne dy minuta Massimon😁
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,169
Pikët
113
Film nga ngjarje qe ka ndodhur,masanej e vrane,e dogjen apo e pushkatun spiunin ....NUK dihet.
Per tifozat apo shpijunat...IDEAL si film.
Ka batuta te tipit.....apo shpijuni rus
1-thuji grus ksaj rradhe.... i genjeshter te mire,pasiqe nuk te besoka apo e ke zhgenjyer.
2-genjeshtra eshte.....njohje ne dashni(se nuk e maj men tamon).
PS...apet ruset ...hupen.
Ske cbo :p
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,755
Pikët
113
Ate filmin, ku nena e Jurij Gagarinit :ROFLMAO: 😂 mesohet te pilotoj Tolstojin ( se edhe ky ishte sikur ai Lasgushi i Odhbenias gjithmone te checking edhe airporteve) ... davaj, davaj, samolyot... voljna, tovarish kapitan ``fumato``


 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,169
Pikët
113
A ja vle ky....
apo...APET ruset hupin :p
 

Jorina

V.I.P
Banned
Anëtar
Jul 4, 2019
Postime
1,421
Pikët
113
Vendndodhja
Earth
skam par asnje film qysh nga 2018, filmi i fundit qe kam par ka qen nje film kinemash po ishte aq i keq sa qe me nuk shikoj filma lol
 
Status
Temë e mbyllur.
Top