• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit që keni parë,apo do të shikoni🎬📺

Status
Temë e mbyllur.

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
25,251
Pikët
113
Things heard n seen- pashe last nite. Me pelqeu, pavarsisht se ishte me ghosts, lol.
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,987
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
@Rex ai filmi i mbremshem it was a bit intense and strange por e mbarova anyway .
 
  • Like
Reactions: Rex

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,570
Pikët
113
Ktë e fillova dje dhe e mbarova në 3 të natës🙈 me 19 fillon stafël 2😁

Sa janë degjeneruar dhe kto spanjollët🤭 si dija për kshtu🤪😂😂😂😂
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,124
Pikët
113
Ktë e fillova dje dhe e mbarova në 3 të natës🙈 me 19 fillon stafël 2😁

Sa janë degjeneruar dhe kto spanjollët🤭 si dija për kshtu🤪😂😂😂😂
Shiko kte TJETRIN,se cfar KINO...
MEISTERWERK.
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
5,556
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
@Mandi & Co

Hidhini nje sy ksaj faqe per filma, dhe keni per te heq dore nga Netflix.

E mira eshte se e kemi pa pagese 👌 
Status
Temë e mbyllur.
Top