• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit që keni parë,apo do të shikoni🎬📺

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,444
Pikët
113
A ka ndonje link online per Friends: The Reunion?

Nuk qenka ne netflix.
 

karrotreci

V.I.P
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
6,495
Pikët
113
Lere se ky Filmi qe kam pare pardje ka qene nona fare ka qenë! Super Film 👍
 

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
3,796
Pikët
113
Pashe Stakeout 2019.
Kishin marre ne pune nje hetus privat per llogari te nje kompanie inshurancash.Hetusi qe nje djale i ri,po e trajnonin,po e trajnonte Tom Berengeri. Ky djali i dergohej te filmonte dhe merrte ndonje informacion per persona te dyshimte qe kishin aplikuar per kompensim financiar sepse ishin demtuar aksidentalisht ne pune..Filmi qe realizuar mire,Ca skena ishin te teperta dhe banale.
Skripti i filmit ishte shume i bukur.
Ne nje video ishte nje i dyshimte,nje person qe dyshohej qe genjente per perfitime financiare nga kompania e inshurancave.Personi ne video me floke te gjata te zeza dhe syze te zeza njihej me emrin Saleh Saleh.Ne video e tregonte Salehun duke ecur dhe folur ne telefon si mafioz.
Batuta me qesharake e filmit.
Saleh Saleh is a cockroach.
 
Top