• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit që keni parë,apo do të shikoni🎬📺

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
24,377
Pikët
113
Fillova ket last nite, me mbajti zgjuar deri pas 12 e gjysem. Do e mbaroj sot, dmrh me pekqeu. 🤨
 

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,918
Pikët
113
Ka marr vleresime te dobeta.. megjithate ia vlene te shikohet ne kino per efektet speciale dhe imagjinaten.

Eshte edhe Charlize Theron brenda... si arsye shtese.

 

karrotreci

V.I.P
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
6,786
Pikët
113
Ky Filmi qe pashe sot, qe super super super Film.

Greenland!!!! 👌

Ja u sugjeroj!
 
  • Like
Reactions: Rex

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
58,089
Pikët
113

Ai polici (qe emrin nuk ja di,por kemi Stela per KINEMAtografi) tha KSHU...
Me shau,ofendoi apo me fyejti rende.... Paqinua.
Shakaja menjane(aktori polic)....AI(se ARTISTAT GJIGANDE shkruhen PERHERE me te MADHE),ishte jashte vetes ose...TOTAL ne ROL.
KJO...perben, PERSE(NE) AL PACINO eshte aPO EMERTOHET...... AKTOR = BRILIANT.
KAQ.
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,538
Pikët
113
Dje pashe nje skene kushtuar per nene Terezen, ishte produksion i vitit 1982 ku luante edhe Bekim Fehmiu aty, por qe per here te pare dje e shikova.

 
Top