• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit që keni parë,apo do të shikoni🎬📺

Status
Temë e mbyllur.

Passion

V.I.P
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
16,532
Pikët
113

Shume here me i mire se Sherlock Holmes.
Se mos ndoshta njdonjeri nga ju i gjendet libri po me te njetin titull, ju lutem te me kontaktoj.
Prit te pyesim @Ragnar se ai ka nje bibloteke sa te Alexandrise,e kur behet fjale per kontakte do e gjeje nje zgjidhje ai.🤭

Lumo!

Hec iher ktu bro :rolleyes:
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
5,583
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
@Nicktjeter e ke p kte? Se ma kujtove kur i thirre @Arseni Lupin 😜

 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
17,759
Pikët
113

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
5,583
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Po shof episode e fundit te Lupin

 
Status
Temë e mbyllur.
Top