• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit që keni parë,apo do të shikoni🎬📺

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
5,554
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Ja vlen ? Ta shikoj ne darke ?
Kam dhe 50 min per te pa, e lash pergjys mbrem me zuri gjumi. Por me merziti pak se me shume kishte llafe se aksion. Ja ti shof ato min qe me kan ngel e te them
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,991
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Kam dhe 50 min per te pa, e lash pergjys mbrem me zuri gjumi. Por me merziti pak se me shume kishte llafe se aksion. Ja ti shof ato min qe me kan ngel e te them
ok let me know later . 🙂
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
25,217
Pikët
113
Top