• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit që keni parë,apo do të shikoni🎬📺

Status
Temë e mbyllur.

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
37,978
Pikët
113
sonte do shoh rocketman (bazuar ne jeten e elton john)
 

Rina

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
1,715
Pikët
63
Po e shikoj sezonin e fundit, 11shin, te The Walking Dead, edhe ishalla po perfundon, edhe ndonje film here pas here. Kur ta shoh ndonje qe ia vlen te permendet do ta sjell ketu.
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,246
Pikët
113
Ky me Anthony Hopkins e paska vleresimin 8.3/10.

Po ia bej bam menjehere.. me shpresen qe nuk me ze gjumi ne gjys te filmit.

 

Rina

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
1,715
Pikët
63
Ky me Anthony Hopkins e paska vleresimin 8.3/10.

Po ia bej bam menjehere.. me shpresen qe nuk me ze gjumi ne gjys te filmit.

E kom pa, i mire eshte, mu mka pelqy te pakten se eshte Anthony Hopkins dhe aktrimi i tij qe me pelqen.
 
  • Like
Reactions: Rex
Status
Temë e mbyllur.
Top