• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Folklori permetar unik ne te gjithe boten

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
16,433
Pikët
113
Me ka kapur nje mall. Jo kapur po kapluar , mendje e xhan. Dua te jem atje ne viset e mia e te fle me nje jorgan te qendisur tek carcafi me lule mendafshi. Te shkoj te halla e te flasim per njerez qe tashme jane engjej. Te kujtojme duarte e arta te gjyshes ( nënes) dhe namin e saj ne shume fshatra per gatime e pasterti. Te flasim per gjyshin dhe te kendojme kenget qe ai niste ne dasma e gezime

paskam mall..,
 
Top