• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Gala Aliaj fituese e 'The Voice Kids' në Belgjikë.

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
12,926
Pikët
113
Gala Aliaj wins 'The Voice Kids' in Belgium, amazes the audience with her performances

The show The Voice Kids in Belgium has an Albanian winner, Gala Aliaj.

Gala, the teenage daughter of Albanian artist Robert Aliaj, shone in 'The Voice Kids' in Belgium, winning the competition, after several weeks of competition.

The songs that gave her the victory Friday night were 'Goodbye Yellow Brick Road' by Elton John and 'Make You Feel My Love' by Adele.
 

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
10,880
Pikët
113
urime Gales
qenka ne zonen Flamande te belgjikes prandaj nuk e kuptokemi
por emri Gala , nga vjen , cdmth???

paska edhe nje mesazh per shqiptaret, uauuuu
 
Last edited:

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
46,309
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Bravo bukuroshes Gala.. urime & suksese ne te ardhmen. ????
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
23,231
Pikët
113
urime Gales
qenka ne zonen Flamande te belgjikes prandaj nuk e kuptokemi
por emri Gala , nga vjen , cdmth???

paska edhe nje mesazh per shqiptaret, uauuuu
Mezi fliska shqip. Me shkriu. I futi ca English si me per mbare I erdhen. ?
 
Top