• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Haxhi Krasniqi shpallet kampion bote!

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
10,271
Pikët
113
Robin Krasniqi kampion i botës në IBO dhe WBA, mposht me nokaut pas tre raundesh gjermanin Boesel

rob.jpg


Robin Krasniqi ka arritur ta mposht Dominic Boesel për titullin e botës IBO dhe WBA.

Boksieri ynë ka arritur ta mposht me nokaut Boeselin pas vetëm tre raundesh.
...
---------
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,226
Pikët
113
Vendndodhja
Krenaria shqiptare. Haxhi Krasniqi është shpallur kampion i botës në boks në kategorinë IBO dhe WBA. Ai e ka mposhtur boksierin gjerman Dominic Boesel me nokaut në rundin e tretë. Ketu mund te ndiqni te gjithe ndeshjen e boksit.
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
4,562
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Krenaria shqiptare. Haxhi Krasniqi është shpallur kampion i botës në boks në kategorinë IBO dhe WBA. Ai e ka mposhtur boksierin gjerman Dominic Boesel me nokaut në rundin e tretë. Ketu mund te ndiqni te gjithe ndeshjen e boksit.
Cila federate eshte se nuk e gjej lajmin askund? Apo jane keto kategorite e uleta?
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,226
Pikët
113
Vendndodhja

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
4,562
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Ky te pakten nuk ka komplekse te nivelit etnik apo fetar. Eshte shqiptar 100 per 100.
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,202
Pikët
113
hajde mendje hajde, çfaaaap medaljet me vete edhe me i zhaviten ne ekskursion in Kusova, bjeshkeve, maleve e fushave. :oops: Stupiditeti i njeriut eshte pa limit dhe kalon edhe kufinjet e kampionatit !

 
Top