• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Inaugurohet tuneli i autostradës Tiranës – Elbasan. Ndërtimi në kohë rekord

Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
12,168
Pikët
113
Vendndodhja
zemra e alpeve Österreich
Tuneli është vërtet me standarde të larta, edhe rruga po ashtu!
Falënderoj zotin Berisha për këtë vepër.
Shkurton vërtetë shumë rrugë dhe përfitimet në kohë dhe karburant janë të shumta.
Duhet vetëm të mirëmbahet tashti. 😉✌✌✌
 

Marla

+ -
Anëtar
Apr 3, 2020
Postime
4,336
Pikët
113
Jo jo, e the ke then gabim 😜
Po po ju referova lajmit te 2013 ne 2021 u ngatarrova ma bej hallall. :p

Kshu i ben fushatat PSja ose me arritjet e PDse nder vite ose me inagurimet futureske ne makete te "veprave publike" qe do vijne . :p
 

Marla

+ -
Anëtar
Apr 3, 2020
Postime
4,336
Pikët
113
Edhe ti e kape ne gabim...
Nuk foli nje here drejte e uruara. Na eshte bere me keq se Doganiero.
Mire Doganieri paguhet per kete pune, po kjo cka?
He, te ka zene meraku se ckam une?

Po hic o ja perpiqem tju hap syte juve komunistave shokeve te Endhjerit :D
 
Top