• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kë desha une.

je suis de retour

je suis de retour
Anëtar
Apr 5, 2021
Postime
35
Pikët
8
Imoralja u be morale per mua.Kam shkruar per ate me shume se per asnjehere dhe cdo here me duket sikur seshte mjaftueshem.
Per te bere nje permbledhje te asaj qe kam shkruar me siper qava per te,jave,muaj vite. Nje qarramane qesharake. Qaja kur dilja me miqte,kur isha vetem,kur shihja filma. E vetmja gje e mire qe dija te beja ato kohe ishte te qaja. Madje e doja e doja aq shume derisa nje moment mbaroi cdo gje.
Dhe aty ndryshoi dicka brenda meje.

Dhe keshtu kalojme te rasti tjeter. Tek Bruce Lee. Kete emer i vuri nje shoku im sepse ishte ashtu plot muskuj.
Verioret jane flirtues te mire,kurvar te mire por pallojne keq.
Me kete sme lidhte as niveli,as interesi i perbashket as hobet. Ishte thjeshte dikush qe me duhej te largoja mendjen. Une qe isha njeri qe shkoja gjithmone me ndjenjen fillova te ikja nga trute. Sishte aq kenaqesia por u perdor si patkua,gozhde,plumb apo cdo metafore qe njihet qe te ike dikush tjeter nga mendja.
Pastaj ishte nje tjeter ,ketij sia mbaj mend mire emrin zgjati pak dite. Me shume isha e dehur se sa esell me te. Detaji interesant ishte seksi ne hall te hotelit derisa u kujtova se ku isha. Nje nate ndersa ngjisja shkallet me ndoqi pas dhe tha : ej Ina pse je dehur? Me thuaj nje motiv pse dehesh cdo nate.
" E ti kush je mami im eee"
Pastaj ne darke erdhi dhe ma tha me te embeL,me te mire. Ste intereso vertete i thashe,sapo une te mbaroj pushimet e mia te dy do ia harrojme emrin njeri-tjetrit. Dhe ashtu ndodhi.
Te gjitha ne emer te alkolit.
-Ip ip
-Urra!
Hip ! Zbrit ! Hip ! Ufaaaaaa.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
9,369
Pikët
113
Pastaj njoha Y. (Ypsilon)
Parathenie: nje marrdhenje toksike do shfaqet ne gjitha anet,thjeshte lidhni sinjalet. Manipulatoret dallohen me kalimin e kohes.
Tani Y ishte manipulator sepse le te themi me terma te bute,ishte nje bir ***** qe i njihte femrat mire..e si te mos me njihte mua ku per here te pare nuk tradhetova,genjeva,apo kurseva gje nga vetja..perkundrazi isha vetvetja.
Parathenia nr2,mos jini asnjehere plotesisht vetvetja,flukset e rremujave do ju ndjekin o jini per dike qe do ju ..manipuloje. ( e hidhur)
Me Y udhetuam shume dhe qeshem shume dhe e perdhunuam marrdhenien shume.
Mbaj mend qe bente ftohte nje nate ne Berlin dhe ai po dridhte cigaren e une qe ecja me kurriz duke pretenduar ti shkaktoja ndonje efekt ndersa qeshja e flisja me xheste ( ves i ngelur tashme ky). Pas aq shume kohesh ndjeja qe kisha emocione diku dhe mezi prisnin te shperthenin. Ai ishte me i gjate se mua ,ne fakt gjithkush mund te jete me i gjate se mua,dhe kur ecnim shpesh pasi beja dy hapa me tutje ngrija koken ti shihja fytyren. Arritem ne ate simbioze qe nese une ne ate koken lemsh qe kam zakonisht kur futesha ne mendime ai me shkundte lehte nga dora me shkelte syrin dhe ia bente " he ,mire". Ceshte e verteta ne cdo marrdhenie qe kam pasur kam thene..si kuptohem me ate me asnje jo por sjane forma sakrilegji..jane forma energjie mendoj.
Ai bente seksin me te mire qe nje femer mund te deshironte. Nese me dike thyeva moralet me kete thyeva shume tabu. Me kete kuptova qe te limitohesh te mos kesh orgazma te mira,ske as marrdhenie te mire. Ceshte e verteta me kete orgazmat ishin perrallore,por marrdhenia jo.
Shpirti vdes me vesin. Asnje femer smund te ndryshoje nje mashkull,smund ta beje burre nese seshte. Dhe Y me donte..nese ka arritur ndonjehere te donte ndonje femer ne ndonje menyre te tijen e ka bere,sepse e ndjeja kur me largonte floket nga balli,kur me kalonte gjuhen nga buzet kur me puthte,kur pasi benim dashuri pinim te dy nga cigarja e tij,kur me veshtronte fshehtas ndersa flija,kur qeshte se si sbeja dot pa te,kur takoi im ate,kur..kur..kur...
Mu kujtua nje episod kur nje nate tha do dalim te pijme bashke. Nenvleresoi shume deshiren time per te pire..keshtu kaluam nje nate Ferri. Ndersa ai me ndiqte une beja sikur se njihja dhe e akuzoja se po me ndiqte nje i huaj,kur fillova te flirtoja me cuna te tjere ,kur hyra ne nje supermarket dhe bera shok shitesin sepse i kishin shitur rrush jo te mire dhe i jepja keshill,se si ne 3 te nates prisnim autobuzin por autobuz skishte.
-Cpo bejme ketu?
-Po presim autobuzin
-Ska autobuza ne kete ore.
-E di shumee mireee,i thoja,eja shohim yjet.
Pastaj morem nje taksi dhe zoteria me i mire qe mund te njihni..i them ,meqe taksistet duan te dine gjithcka nga ty,sonte do te pyes une ty. Perseris fjalen zoteri sepse duroi shume.
Nje tjeter episod perseri ne Berlin dhe do merrja avionin e kthimi dhe i them "nese sme thua te dua kesaj rradhe svij me" . Dhe ai tunde lehte koken duke dredhur akoma ato dreq cigaresh dhe ndersa doli dhe thirrja e fundit per fluturimin tim ai e tha..e une u drodha e tera.
Per mendimin tim me mire te dalesh nje nate,te kthehesh me dy shenja mavi poshte syrit sepse u zure me rojen e parkingut se sa te dashurosh prap sepse cfare te ndodhe te nesermen e ke kontrollin por jo kur do dike.
Kur do dike pranon te metat,veset,manipulimet,deshtimet,genjeshtrat derisa te del pija.
Sdi nese do shkruaj me per Ypsilon,jo sepse ka ndonje gje te hidhur qe domosdo duhet te shkruaj por sepse kaseta e memorjes i fshin gjerat e mira,ose me mire harron si ishin ndjesite e mira.
Kam mesuar nje mesim qe faji nuk eshte asnjehere i te dyve ne forme re barabarte por per hir te asaj qe dikur provove duhet te harrosh.
Sepse te harrosh te ben te ecesh perpara sepse sic me tha nje here" Njeriu akull "ndersa isha ne shperthimet e nje te qarit " perse do qash ti? Ia vlen te qash per te"? Dhe une nga ajo dite se bera me asnjehere dhe pse humba shume dhe pse fitova shume.
 

Kontinenti

V.I.P
Anëtar
Oct 14, 2012
Postime
2,737
Pikët
113
Hera e pare qe e lexoj kete teme.
Tani e kuptoj fare mire foton e Nick me gjysme fytyre dhe goten ne duar.
Foton e origjinales Nick.
 
Last edited:

Noe

I vogli Xhines
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
6,231
Pikët
113
E kam dashur shum Nikin para disa kohesh, tani dua dike tjeter dhe Nikin e lashe pas dore. 🙄
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
9,369
Pikët
113
Ligji i terheqjes : ti terheq cfare deshiron. Dhe njeriu akull eshte nje nga ata qe druhesh ta humbesh si njeri. Dhe njeriu akull te shoqeron gati cdo dite duke bere ate qe rralle here nje mashkull ben por kjo eshte tjeter histori.
Ishte data 26 dhjetor dhe njoha Leo. Duke qeshur nje dite i thashe se ishte dhurata ime e Krishlindjes. Ishte nje njohje paksa absurde sepse une udhetoja me autobuza cdo dite,merrja shpesh trena ose cdo mjet tjeter dhe rastii qe e njoha ne ate autobhz cope-cope. Kishte ardhur nga zonat malore dhe do bente rrugen Lezhe-Tirane. Sec vinte nje eree renduar si kafshe te ngordhura. Difekti im kur udhetoj eshte eshte qe fle gjume dhe une rastisa afer atij tek e vetmja sendile qe ishte e prishur. Mbaj mend kur kthente koke nga dritarja dhe me studionte dhe pastaj kur ai se kishte mendjen e shikoja vjedhurazi dhe ishte dita e fundit qe do rrija ne Shqiperi dhe kur zhurma ne autobuz u be e padurueshme i zgjata kufjen te degjonte muzike. Dhe pak u desh qe ti shterngonim doren njeri-tjetrit dhe filluam te flisnim sikur njiheshim ka nje jete aq qeshem sa gjithe autobuzi heshti dhe na degjonte. Pastaj erdha ne Itali dhe mbajtem nje fare kontakti. Me mesoi shume gjera. Si te harroja. Si te doja prap. Si te zgjidhja nivelin e duhur. Une nuk e di nese ia kam thene ndonjehere faleminderit sic duhet. Njerezit jane kalimtar dhe nje pjese e imja eshte e sigurte qe vijne ne jeten tende per nje mision.
Pasi e urreva,largova,desha e perqafova bera seks me te. Seksi me te ishte nje zbulim i ri. Nje zbulim i madh (theksim) i ri. Mendova se kisha njohur embelsine e nje mashkulli ne historite e mia te kaluara,por jo. Ai ishte dicka me shume. Kur me shterngonte pas vetes dhe kerkonte doren me cmos per te kryqezuar gishtat,kur merrte fryme fort te ndjente aromen rreze qafes. Ndersa une isha gati te gjeja rrobat ne erresire ai me terhoqi pas vetes dhe une ju dorezova lehte.
Por asgje seshte mjaftueshem nese ska alkimi. Nese seshte i njejti nivel ,nese sjane te njejtat pasione,nese sjane te njejtat stad bisede keshtu edhe perqafimi me i embel behet i merzitshem dhe ne oren 11 ku sdurova me u ngrita dhe ika e piva kafen e vetme duke marre fryme lirisht.
Dhe Leo u be kalimtar si gjithe te tjeret,dikujt qe emocionet u fshine pavarsisht te njejtave batuta qe mezi shtyn prap ,te njejtave bisedave qe te duket sikur i ke konsumuar mbi dhjetra here.
Nuk quhet shfrytezim njeriu. Quhet jetese. Te jetosh dicka e dike ,mire ,ne majat e asaj qe mund te arrish qe pastaj te ulesh serish ne toke.
 

E**A**

V.I.P
Anëtar
Jan 7, 2014
Postime
5,454
Pikët
113
Vendndodhja
Tiranë
Pastaj njoha Y. (Ypsilon)
Parathenie: nje marrdhenje toksike do shfaqet ne gjitha anet,thjeshte lidhni sinjalet. Manipulatoret dallohen me kalimin e kohes.
Tani Y ishte manipulator sepse le te themi me terma te bute,ishte nje bir ***** qe i njihte femrat mire..e si te mos me njihte mua ku per here te pare nuk tradhetova,genjeva,apo kurseva gje nga vetja..perkundrazi isha vetvetja.
Parathenia nr2,mos jini asnjehere plotesisht vetvetja,flukset e rremujave do ju ndjekin o jini per dike qe do ju ..manipuloje. ( e hidhur)
Me Y udhetuam shume dhe qeshem shume dhe e perdhunuam marrdhenien shume.
Mbaj mend qe bente ftohte nje nate ne Berlin dhe ai po dridhte cigaren e une qe ecja me kurriz duke pretenduar ti shkaktoja ndonje efekt ndersa qeshja e flisja me xheste ( ves i ngelur tashme ky). Pas aq shume kohesh ndjeja qe kisha emocione diku dhe mezi prisnin te shperthenin. Ai ishte me i gjate se mua ,ne fakt gjithkush mund te jete me i gjate se mua,dhe kur ecnim shpesh pasi beja dy hapa me tutje ngrija koken ti shihja fytyren. Arritem ne ate simbioze qe nese une ne ate koken lemsh qe kam zakonisht kur futesha ne mendime ai me shkundte lehte nga dora me shkelte syrin dhe ia bente " he ,mire". Ceshte e verteta ne cdo marrdhenie qe kam pasur kam thene..si kuptohem me ate me asnje jo por sjane forma sakrilegji..jane forma energjie mendoj.
Ai bente seksin me te mire qe nje femer mund te deshironte. Nese me dike thyeva moralet me kete thyeva shume tabu. Me kete kuptova qe te limitohesh te mos kesh orgazma te mira,ske as marrdhenie te mire. Ceshte e verteta me kete orgazmat ishin perrallore,por marrdhenia jo.
Shpirti vdes me vesin. Asnje femer smund te ndryshoje nje mashkull,smund ta beje burre nese seshte. Dhe Y me donte..nese ka arritur ndonjehere te donte ndonje femer ne ndonje menyre te tijen e ka bere,sepse e ndjeja kur me largonte floket nga balli,kur me kalonte gjuhen nga buzet kur me puthte,kur pasi benim dashuri pinim te dy nga cigarja e tij,kur me veshtronte fshehtas ndersa flija,kur qeshte se si sbeja dot pa te,kur takoi im ate,kur..kur..kur...
Mu kujtua nje episod kur nje nate tha do dalim te pijme bashke. Nenvleresoi shume deshiren time per te pire..keshtu kaluam nje nate Ferri. Ndersa ai me ndiqte une beja sikur se njihja dhe e akuzoja se po me ndiqte nje i huaj,kur fillova te flirtoja me cuna te tjere ,kur hyra ne nje supermarket dhe bera shok shitesin sepse i kishin shitur rrush jo te mire dhe i jepja keshill,se si ne 3 te nates prisnim autobuzin por autobuz skishte.
-Cpo bejme ketu?
-Po presim autobuzin
-Ska autobuza ne kete ore.
-E di shumee mireee,i thoja,eja shohim yjet.
Pastaj morem nje taksi dhe zoteria me i mire qe mund te njihni..i them ,meqe taksistet duan te dine gjithcka nga ty,sonte do te pyes une ty. Perseris fjalen zoteri sepse duroi shume.
Nje tjeter episod perseri ne Berlin dhe do merrja avionin e kthimi dhe i them "nese sme thua te dua kesaj rradhe svij me" . Dhe ai tunde lehte koken duke dredhur akoma ato dreq cigaresh dhe ndersa doli dhe thirrja e fundit per fluturimin tim ai e tha..e une u drodha e tera.
Per mendimin tim me mire te dalesh nje nate,te kthehesh me dy shenja mavi poshte syrit sepse u zure me rojen e parkingut se sa te dashurosh prap sepse cfare te ndodhe te nesermen e ke kontrollin por jo kur do dike.
Kur do dike pranon te metat,veset,manipulimet,deshtimet,genjeshtrat derisa te del pija.
Sdi nese do shkruaj me per Ypsilon,jo sepse ka ndonje gje te hidhur qe domosdo duhet te shkruaj por sepse kaseta e memorjes i fshin gjerat e mira,ose me mire harron si ishin ndjesite e mira.
Kam mesuar nje mesim qe faji nuk eshte asnjehere i te dyve ne forme re barabarte por per hir te asaj qe dikur provove duhet te harrosh.
Sepse te harrosh te ben te ecesh perpara sepse sic me tha nje here" Njeriu akull "ndersa isha ne shperthimet e nje te qarit " perse do qash ti? Ia vlen te qash per te"? Dhe une nga ajo dite se bera me asnjehere dhe pse humba shume dhe pse fitova shume.
Më dukert sikur po lexoj "Femrat" nga Bukowski por me një ndryshim "Meshkujt" nga Nicktjetër ``fumato``
 

E**A**

V.I.P
Anëtar
Jan 7, 2014
Postime
5,454
Pikët
113
Vendndodhja
Tiranë
Kam idene se me ra libri i gabuar ne dore plus mendoj qe duhet lexuar kur bota jote eshte e mbyllur,pra une e lexova edhe shume vone.
Po "Fantazitë e një gruaje" nga Antoly Toss e ke lexuar apo e ke lënë për më vonë?``fumato``

@Sia ti kërkon rekomandime për librat. Këtu ka sygjerime të mira 😁
Mos u mer me @peshkaqeni33 se ai vetëm libra me komisarë të rreptë dhe partizane të pamotivuara sygjeron 😅
 
Top