• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kë desha une.

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
7,802
Pikët
113
rendesi ka ti lepish b..n femres apo si i thone ti besh komplimenta! po nuk i bere komplimenta, dashuro sa te duash, ajo eshte si flutura, mendjelehte dhe te iken tek llafazani tjeter!
Kush genjehet me komplimenta sot? Kujdes! Ato qe genjehen jane me te shemtuarat...
 

ciarli

subzero
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,710
Pikët
113
te gjitha femrat genjehen nga komplimentat, edhe ato me te skajshmet. duhet vetem qe mashkulli te mos heqe dore por te kembengule shume tek lajkat e tija!
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
17,759
Pikët
113
te gjitha femrat genjehen nga komplimentat, edhe ato me te skajshmet. duhet vetem qe mashkulli te mos heqe dore por te kembengule shume tek lajkat e tija!
Ca komplimentash ben ti ciarli psh?
 

ciarli

subzero
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,710
Pikët
113
psh komplimenta per vithet duke anashkaluar brimen dhe jashteqitjen! psh nese eshte mbretereshe larg qofte, i komplementon natyren duke harruar francen dhe pellgun lindor te oborrit te saj!
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
17,759
Pikët
113
psh komplimenta per vithet duke anashkaluar brimen dhe jashteqitjen! psh nese eshte mbretereshe larg qofte, i komplementon natyren duke harruar francen dhe pellgun lindor te oborrit te saj!
Sa i ceket
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
17,759
Pikët
113
E ku ka më mirë se të jesh orgjinal ?
E bukura nuk shikohet nga jashtë por ka perëndesha që ta marrin mëndjen me bukurinë e brëndshme të shpirtit për të cilën ta ka ënda të flasësh ditë natë.
Por ne kete rast ska lidhje me vithet. Nuk gjindet shpirti te bytha
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,987
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Me sa kuptova te tere .. por pa sukses dhe je akoma
Ne kerkim .
 

ciarli

subzero
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,710
Pikët
113
por vithet tregojne shumeN icktjeter per shpirtin, shendetin e saj. vithe jo porpocionale me kofshet tregojne per semundje te brendshme pa sherim, vetem per ndonje doktor te krisur, dhe vithet e sheshta tregojne mungese karakteri, jo gjithnj per keq ndersa shmang perplasjet dashurore.
 
Top