• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kërkoni nga anëtarët

Sinbad

V.I.P
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
7,662
Pikët
113
Kujt i ndodhet ndonjë batanije vërdallë, se u bë mbi gjys ore që po rri shtrirë këtu në sallon dhe po përtoj të shkojë nga dhoma gjumit 😶
 
  • Haha
Reactions: Eba

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
17,758
Pikët
113
Po ça ti kerkosh ktyne aman 😁 i morte dreqi dashnin e skadume 🤪 knej te dun gjasmesh, knej te shajn te lajn te bojn leck 😛
 
Top