• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kështu kujdesemi dhe falemnderojmë ish ushtarët e UÇK-së

Rrjeti

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2017
Postime
1,480
Pikët
113
Vendndodhja
Aty ku ma do shpirti....

Bashkim Sulo nga Shkodra
Ushtari amerikan që deshi ta lë Kosovën, bëhet me banesë të re


“Ushtari amerikan i UÇK-së, Michael Walter Spath, është bërë me banesë të re në Kosovë, falë shoqatës “Jetimat e Ballkanit” të Halil Kastratit.Lajmin e ka bërë të ditur Kastrati përmes një postimi në Facebook.“E gezofsh banesen e re
Michael Walter Spath.
Ish ushtar i forcave speciale Amerikane Ranger.Vullnetar ne Luften e Kosoves ,snaiperisti ne Koshare nje Komandos i cili vlersohet nga Gjeneral
Hysen Berisha sa 500 luftetar tjere sot u be me banese te reBamires, Zoti kurre mos ju humbte!”, ka shkruar Kastrati.


 
Last edited:
Top