• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kam vrarë ushtarë serb sa kam mundur, jo aq sa kam dashur

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,608
Pikët
113
Vendndodhja
Nasim Haradinajt, ish-ushtar i UÇK-së, është ende në proces gjyqësor në Hagë, në Gjykatën Speciale të Kosovës. Ai ka dhënë dëshminë e tij dje në gjykatë pasi akuzohet për publikimin e dokumenteve që dyshohet ë kenë rrjedhur nga Specialja. Ai ka thënë se të gjitha veprimet e Organizatës së Veteranëve ku është nënkryetar janë ndërmarrë për shkak të transparencës.

 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
4,331
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Vetembrojtje ne shtepine e vet! E drejta legjitime e cdo gjallese, instinkt mbijetese.

Dhe kur ?
Pas Serbrenices e ende i bejn freski serbit.

Sa hipokrizi permban EU, besoj se nje nga arsyet perse ne nuk jemi te pare me sy te mire eshte sepse 82% e kombit tone jane mysliman.

Duam apo s´duam t´a besojm ne, ky eshte nje fakt i pamohueshem, qe sot - sot ende behet loj me jeten e njerezve !

Jam e lumtur qe lexojm sot nje Kosov te lire, nje shtet te pavarur. Hallall qumeshti i Nenes !
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,373
Pikët
113
Vetembrojtje ne shtepine e vet! E drejta legjitime e cdo gjallese, instinkt mbijetese.Sa hipokrizi permban EU, besoj se nje nga arsyet perse ne nuk jemi te pare me sy te mire eshte sepse 82% e kombit tone jane mysliman.

Duam apo s´duam t´a besojm ne, ky eshte nje fakt i pamohueshem, qe sot - sot ende behet loj me jeten e njerezve !

Jam e lumtur qe lexojm sot nje Kosov te lire, nje shtet te pavarur. Hallall qumeshti i Nenes !
Mafies i konfiskohen pasurite qe do te thote ne SHQIP...Ra lufta per MEVETESI (UCK-ja),neser Kosovo je Srbije.
Edhe...prandaj behet procesi, aPO KY eshte SYNIMI.
 

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
10,432
Pikët
113
Vendndodhja
My own way
ore i pytje kam un ... po ata serbet a ka ndonje qe po gjkohet ne hage ?
Kemi një punë ashtu
Të dënojmë këta terroristët shqiptarë dhe të mos na pengojnë për " Ballkani Hapur"
Edhe andej nga Shqipëria duhen dënuar me punë të detyrueshme për ca vite disa individë me prirje anti-serbe, që të mos na vijnë vërdallë nëpër këmbë.
Dhe ja ku ia arrijmë qëllimit, Serbia i bashkohet vendeve të zhvilluara dhe nuk do jetë aleate e Rusisë!
 

Tiku

YshForti….
Anëtar
Feb 11, 2021
Postime
6,712
Pikët
113
Vendndodhja
Kalimthi neper Bote.
Keshtu eshte kur ngrene gjykate speciale antikushtetuese dhe në fund ja fusin vetes.
Respekt per ata qe kane luftuar, kurse ata legenat qe perdoren luften per tu pasuruar le ti vjelin frytet krijimit te gjykates speciale qe qellim te vetem ka njollosjen e luftes se UCK-se.
 
Last edited:

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
33,223
Pikët
113
Keshtu eshte kur ngrene gjykate speciale antikushtetuese dhe në fund ja fusin vetes.
Respekt per ata qe kane luftuar, kurse ata legenat qe perdoren luften per tu pasuruar le ti vjelin frytet krijimit te gjykates speciale qe qellim te vetem ka njollosjen e luftes se UCK-se.
Njesij si kta smqr ne Shqiperi qe votuan me 140 vota pra per gjellen qe i dha Sorrosi, ...

Me vrases, pimpa dhe hajdute qe qene ne parlament...

P.s

Edhe ne kohe te Enverit, votohej 100%, per ate qe thosnte partia.

P.s.s

Ore ato videot qe ja dhane ne dorzim Lulit, per vrasjet nga serbet, ku kane nbetur?

Te porti i Durrsit, apo kullat e Teatrit?
 
Last edited:

Tiku

YshForti….
Anëtar
Feb 11, 2021
Postime
6,712
Pikët
113
Vendndodhja
Kalimthi neper Bote.
Njesij si kta smqr ne Shqiperi qe votuan me 140 vota pra per gjellen qe i dha Sorrosi, ...

Me vrases, pi pa dhe hajdute qe qene ne parlament...

P.s

Edhe ne kohe te Enverit, votohej 100%, per ate qe thosnte partia.

P.s.s

Ore ato videot qe ja dhane ne dorzim Lulit, per vrasjet nga serbet, ku kane nbetur?

Te porti i Durrsit, apo kullat e Teatrit?
Keta tanet jane palaco e bthqm.:)
 

O2

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
24,740
Pikët
113
Opo bravo se kush e di ca ke bere. Vrave ti aq sa munde,ju vrane e ata aq sa deshen. Ne nje lufte ska peshore,kush vrau me shume a me pak dhe te berit te tilla deklarata nga cilado pale qofte nuk ju ben me shume patriot. Ja do ngreme nje lapidar e per ty se paske shfarrosur disa mijera njerez, e na qenke bere hero....
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
8,760
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Opo bravo se kush e di ca ke bere. Vrave ti aq sa munde,ju vrane e ata aq sa deshen. Ne nje lufte ska peshore,kush vrau me shume a me pak dhe te berit te tilla deklarata nga cilado pale qofte nuk ju ben me shume patriot. Ja do ngreme nje lapidar e per ty se paske shfarrosur disa mijera njerez, e na qenke bere hero....
Ne fakt nuk ka vend per mburrje,por me duket se e ka ne kuptimin qe ne ishim ne shtepite tona dhe duhet te mbroheshim,nuk ishim ne qe shkuam ne Serbi te vrisnim ata. Pra eshte e drejta jote legjtime te vrasesh dike qe te hyn ne shpi dhe do te te perdhunoje e te te vrase.Ky eshte thelbi mendoj une.
 

Prishtinasi

V.I.P
Anëtar
Feb 14, 2013
Postime
4,454
Pikët
113
Opo bravo se kush e di ca ke bere. Vrave ti aq sa munde,ju vrane e ata aq sa deshen. Ne nje lufte ska peshore,kush vrau me shume a me pak dhe te berit te tilla deklarata nga cilado pale qofte nuk ju ben me shume patriot. Ja do ngreme nje lapidar e per ty se paske shfarrosur disa mijera njerez, e na qenke bere hero....
Pulagji asht.
 

shoku_tanku

O Sali o hero gjith shqipria ty te do
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
37,640
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Ne fakt nuk ka vend per mburrje,por me duket se e ka ne kuptimin qe ne ishim ne shtepite tona dhe duhet te mbroheshim,nuk ishim ne qe shkuam ne Serbi te vrisnim ata. Pra eshte e drejta jote legjtime te vrasesh dike qe te hyn ne shpi dhe do te te perdhunoje e te te vrase.Ky eshte thelbi mendoj une.
Asaj i vjen keq per serbet.
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
53,567
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Opo bravo se kush e di ca ke bere. Vrave ti aq sa munde,ju vrane e ata aq sa deshen. Ne nje lufte ska peshore,kush vrau me shume a me pak dhe te berit te tilla deklarata nga cilado pale qofte nuk ju ben me shume patriot. Ja do ngreme nje lapidar e per ty se paske shfarrosur disa mijera njerez, e na qenke bere hero....
Do ti kishe thene keto fjale po te te kishin perdhunuar femrat e shtepise dhe ti kishin torturu dhe shkepur kafkat e burrave te shtepise tende ?

Lapidari eshte pak se ata si ku paten fudshpine dhe luftuan me aq sa mundeshin duke patur armiq ne te dyja krahet si serbjankat por edhe ata kafshet e qafiristanit......perse nuk shkove ti e ti dalesh zot kombit? me mire mos flisni se sa te flisni gjera jo te bukura.

 
Last edited:

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
45,927
Pikët
113
Do ti kishe thene keto fjale po te te kishin perdhunuar femrat e shtepise dhe ti kishin torturu dhe shkepur kafkat e burrave te shtepise tende ?

Lapidari eshte pak se ata si ku paten fudshpine dhe luftuan me aq sa mundeshin duke patur armiq ne te dyja krahet si serbjankat por edhe ata kafshet e qafiristanit......perse nuk shkove ti e ti dalesh zot kombit? me mire mos flisni se sa te flisni gjera jo te bukura.

Ano flet budallalliqe
 
Status
Temë e mbyllur.
Top