• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

King Leo Messi

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
8,040
Pikët
113
Vendndodhja
Albania
Serie A e kam percjelle shume pak sivjet. Heren e fundit qe e pash tabelen Inter ishte goxha poshte. Mbreme qe pash tabelen perfundimtare Inter ishte 1 pike diference me Juventus!
Juventus e nisi mire kur filloj kampionati pas Corones. 4 Fitore rrjesht dhe 10 pike shkeputje nga vendi i dyte, me pas filluan me leshu pe.
Kampionation matematikisht e fituan 2 ndeshje para fundit dhe dy ndeshjet e fundit u munden.
Interi eshte ekip stabel ekonomikisht dhe ata kinezet kane leke.
 
  • Like
Reactions: Rex

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
25,911
Pikët
113
Serie A e kam percjelle shume pak sivjet. Heren e fundit qe e pash tabelen Inter ishte goxha poshte. Mbreme qe e pash tabelen perfundimtare Inter ishte 1 pike diference me Juventus. Nuk dukej se do te perfundonte kaq ngushte.
Seria A eshte larg me Premier Ligen apo La Ligen, i duhet shume shume kohe mu rikthy siq ishin dikur.
 

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,401
Pikët
113
Juventus e nisi mire kur filloj kampionati pas Corones. 4 Fitore rrjesht dhe 10 pike shkeputje nga vendi i dyte, me pas filluan me leshu pe.
Kampionation matematikisht e fituan 2 ndeshje para fundit dhe dy ndeshjet e fundit u munden.
Dmth paska lujt me gjysem potenciali kah fundi.

Per Pjaniq flitej se do te kalonte te barca por s'di cfare ndodhi.
 

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
8,040
Pikët
113
Vendndodhja
Albania
Dmth paska lujt me gjysem potenciali kah fundi.

Per Pjaniq flitej se do te kalonte te barca por s'di cfare ndodhi.
Pjanic ka kalu ke Barca dhe Arthur ke Juventusi. Cdo gje eshte e mbaruar dhe zyrtare thjeshte pritet perfundimi i gjithe kompeticioneve.
 
  • Like
Reactions: Rex

Rrelse

Zikaltër
Anëtar
Jun 18, 2020
Postime
969
Pikët
93
Do vijë te interi?
U pa puna.
Si ndahet shpirti nga cr7?
 

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,401
Pikët
113
Sa po u be video lamtumirese e Mesit, kur do shohim lojtar te till ?!
Thjesht te jetosh ne epoken e tij dhe CR7 eshte bekim.

Ekziston nje mundesi e vogel qe te luajne ne nje ekip, nese deshton transferimi te Man City.

Never say never.
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,947
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
SuperSport kishte nje lajm sot ku thote Messi te Man City per 5 vite dhe do te paguhet ne total 700mln €.
 

Hope

انتهز الفرصة
Anëtar
Feb 4, 2010
Postime
6,868
Pikët
113
Vendndodhja
لندن
SuperSport kishte nje lajm sot ku thote Messi te Man City per 5 vite dhe do te paguhet ne total 700mln €.
Kan lek boll arabt lol
Nuk do I ec ne angli harroje futboll i fort ktu me mir te interi lol
 

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,401
Pikët
113
Jo more vlla eshte fake ky lajm. Eshte vlere astronomike qe nuk fitohet ne ato 5 vite nga nje lojtar.
Vlere astronomike per ne. Per ata qe paguajn aq per nje ishull apo yacht nuk eshte problem.

Po duket si pune e kryer.
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
25,911
Pikët
113
Degjo o lum nuk I fiton mesi po ishte inesta xavi ne kulm nga kta dy mori fame mesi lol
Mos te lexon @Rex se e pat puna jote ahhahah, pa shaka, Mesi llogaritet si me i miri i gjitha koherave, edhe Ronaldo eshte i mire, po prap mendoj qe Mesi eshte me i kompletuar.
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
25,911
Pikët
113
Wow lumi a je ti?

E bona screenshot kete postim.
Ndegjo Rex, si tifoz i Rea Madridit normal qe ket e kam pa me tifozeri qe lun per Realin, po kur t’i krahasojsh mes veti, veren qe Mesi eshte shume here me i kompletuar ne cdo repart dhe kjo tregon qe ky eshte gjeni i futbollit, ndersa Ronaldo eshte puntor i madhe dhe me pune dhe inati ka arrit ku eshte sot, respekt per te dyt, amo mendoj qe syri Lionel Mess nje kohe te gjat nuk do te na shoh.
 
  • Like
Reactions: Rex

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,401
Pikët
113
Ndegjo Rex, si tifoz i Rea Madridit normal qe ket e kam pa me tifozeri qe lun per Realin, po kur t’i krahasojsh mes veti, veren qe Mesi eshte shume here me i kompletuar ne cdo repart dhe kjo tregon qe ky eshte gjeni i futbollit, ndersa Ronaldo eshte puntor i madhe dhe me pune dhe inati ka arrit ku eshte sot, respekt per te dyt, amo mendoj qe syri Lionel Mess nje kohe te gjat nuk do te na shoh.
Nuk te degjova se m'ka hi uji ne vesh. Te lexova dhe jam plotesisht dakord me ty. ?
 
Top