• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Klasifikone Aziz (Krasniqin) Zhilivoden

The.Mask

Anëtar
Anëtar
Aug 14, 2014
Postime
504
Pikët
18
Vendndodhja
Dibër
Përgjigje e: Klasifikone Aziz (Krasniqin) Zhilivoden

Sa per ket Isen lol, turp me prezantu ky Kosoven, duke marr parasysh karakterin fizik te shqiptarve te Kosoves.... por ne fund te fundit mos u merzisni burra, se ka edhe shume ma keq, ja se cfare prodhon Prishtina!


shifi te tan 10 faqet

http://prishtinastreetstyle.com/category/categories/male/
Kastro mos u shqeteso dhe mos u habit shume ti si e din mire se politikanet i kemi si popullin ku 1/4 veta nuk eshte shqiptar etnik me lloj lloj fytrash jo europjane te pakten flas per zonat urbane...
 
Top